Branża odpadowa w darmowej aplikacji Wastemaster

Wastemaster
Reklama
Reklama

Branża odpadowa od dawna potrzebowała narzędzia, które umożliwiałoby lepsze skomunikowanie uczestników rynku. Takie rozwiązanie właśnie nadeszło. Aplikacja Wastemaster daje dostęp do danych w czasie rzeczywistym z całej Polski i pozwala na natychmiastowe nawiązanie relacji biznesowej.

Wastemaster to innowacyjne narzędzie przeznaczone dla firm i osób fizycznych działających w polskiej branży odpadowej. Stworzone w formie wygodnej aplikacji na telefony komórkowe rozwiązanie to znacznie skraca czas potrzebny do wykonywania czynności na rynku takich jak skup / transport / sprzedaż odpadów. Ponad 90 tysięcy działających w zasięgu aplikacji podmiotów, mnóstwo indywidualnych preferencji w zakresie rodzajów odpadów do ustawienia i szybkie zlokalizowanie kontrahenta, którego usług potrzebujemy – to największe zalety Wastemastera. Z pewnością jednak nie wszystkie!

Cały rynek odpadowy od punktu A do punktu B z Wastemasterem

Wastemaster to interaktywna mapa podmiotów działających na rynku gospodarki odpadami w Polsce. Wastemaster to także narzędzie służące do optymalizacji działań zarówno dla przedsiębiorstw wytwarzających odpady, jak i tych kupujących, transportujących oraz utylizujących. Za pomocą aplikacji (dodajmy, że można ją pobrać całkowicie za darmo!) można przejrzeć oferty poszczególnych firm. Wszystko działa w czasie rzeczywistym. Co to oznacza?

telefon komórkowy w ręku

Załóżmy, że w ramach działalności generujemy odpady w postaci metali kolorowych. Potrzebujemy szybko znaleźć firmę, która je od nas odbierze. Z Wastemasterem sprawa wygląda banalnie. Po pierwsze, włączamy aplikację i ustawiamy rodzaj odpadu. Sprawdzamy, jakie podmioty działają w pobliżu. Narzędzie obejmuje aktualne dane z całej Polski. Informacje zmieniają się czasie rzeczywistym, więc mamy pewność, że podawane ceny, parametry, masa odpadu i inne czynniki będą zawsze prawdziwe i wiarygodne. Aby uzyskać dostęp do mnóstwa danych z całej Polski, wystarczy wystawić ofertę obejmującą to, czego się potrzebuje. Nawiązanie kontaktu i finalizacja wybranej transakcji odbywają się całkowicie transparentnie, bezpiecznie i bardzo szybko, a co najważniejsze – z dosłownie każdego miejsca w Polsce!

Kupuj i sprzedawaj odpady natychmiast – Wastemaster

Dotychczasowa sytuacja na rynku gospodarki odpadowej w Polsce nie była najkorzystniejsza. Do głównych bolączek należał brak jasności – znalezienie odpowiedniego kontaktu w branży wcale nie należało do łatwych zadań. Aplikacja Wastemaster całkowicie to zmienia.

telefony komórkowe

Dzięki omawianemu narzędziu nie będzie już trudności z selekcją najlepszych ofert i z ustalaniem warunków. Wszystko jest transparentne. Wastemaster to sposób na optymalizację wydatków przedsiębiorstw działających na rynku, ponieważ pozwala na przyśpieszenie wszystkich procesów. Pełna informacja o podmiotach z branży i wiarygodny mechanizm realizacji przekładają się na wyższą efektywność, bo przecież niewłaściwie decyzje to i pieniądze, i dodatkowy czas. A czas to pieniądz.

Dodatkowym kontekstem sprzyjającym zapotrzebowaniu na Wastemastera jest epidemia koronawirusa. Zmienne godziny pracy, zmienne warunki i ostatecznie zmieniające się firmy (jedne się zamykają, inne powstają) – to wszystko sprawia, że warto mieć narzędzie takie jak Wastemaster. Warto mieć dostęp do całego rynku odpadowego za pomocą kilku kliknięć w telefonie!

Wastemaster – dane z branży odpadowej z całej Polski

Aplikacja Wastemaster jest rewolucyjna pod wieloma względami. Do stworzenia tego rozwiązania konieczne było zebranie i opracowanie mnóstwa danych. Wastemaster ma informacje o 130 milionach ton odpadów, które dzielą się na aż 400 rodzajów odpadów.

odpady elektroniczne

W Wastemasterze bez problemu można sprzedawać, kupować oraz pośredniczyć na rynku odpadów w Polsce. Wiarygodne, dostępne i bliskie naszej lokalizacji miejsce do utylizacji można znaleźć w kilka chwil. Ceny aktualizowane są w czasie rzeczywistym. Aby poznać więcej szczegółów, wystarczy utworzyć ofertę dotyczącą tego, czego potrzebujemy w danym momencie (np. sprzedaż, zakup czy transport odpadu). Wówczas wszystkie szczegółowe dane takie, jak wysokość opłaty produktowej za wprowadzane odpady czy dopuszczalne masy pojawią się w intuicyjnej formie, dzięki której wszystko będzie jasne. 

Wastemaster dla każdego uczestnika rynku odpadowego w Polsce

Dla kogo przeznaczony jest Wastemaster? Cóż – dla każdego! Dzięki aplikacji każdy uczestnik rynku odpadowego będzie miał ułatwione zadanie bez względu na to, czy wytwarza, zbiera, przetwarza czy sprzedaje odpady!

Korzystanie z tego rozwiązania dedykowane jest przede wszystkim podmiotom zbierającym odpady i przetwarzającym (w tym prowadzącym recykling i odzysk). Oprócz zakładów ZSEiE oprogramowanie ułatwia pracę stacjom demontażu pojazdów i pośrednikom, a także organizacjom pokrewnym. Na aplikacji zyskać mogą zakłady produkcyjne, fabryki, zakłady tkackie, firmy z branży budowlanej, rozbiórkowej i remontowej, a także przedsiębiorstwa zajmujące się czyszczeniem elewacji i zbiorników. Wszelkiego rodzaju działalności związane z naprawami, sprzątaniem, wywożeniem gruzu, również importem i eksportem odpadów czy produkcją opakowań będą mogły szybciej wykonywać dotychczasową pracę z zainstalowaną aplikacją Wastemaster.

odpady przemysłowe

Aplikacja zrzesza zarówno największe firmy, jak i te najmniejsze, zlokalizowane w każdym województwie w Polsce. Ale oprócz tego Wastemaster został stworzony także z myślą o klientach indywidualnych. Prędzej czy później każdy z nas staje w obliczu pozbycia się starych opon, kartonów czy sprzętu RTV/AGD. Duży remont i prace budowlane to zwykle dużo śmieci. Potrzeba kogoś, kto odbierze sprzęt lub kontenera do gruzu? Nie ma problemu – Wastemaster przyda się również osobom fizycznym!

Aplikacja Wastemaster w (dużym) skrócie

Wastemaster to unikalny projekt rewolucjonizujący rynek odpadów w Polsce. Tak, jak Facebook stworzył sieć powiązań międzyludzkich, które wcześniej nikomu nie mieściły się w głowie, tak Wastemaster łączy wszystkich uczestników rynku odpadowego. Aplikacja Wastemaster w największym skrócie to przede wszystkim:

    • dostęp do rynku odpadowego na terenie całego kraju – za darmo,
    • na bieżąco aktualizowane informacje – na wyciągnięcie ręki i w czasie rzeczywistym,
    • ceny i parametry kupna/sprzedaży odpadów w czasie rzeczywistym, 
    • nieograniczone możliwości rozwoju biznesowego w branży odpadowej,
    • dane o ponad 90 tysiącach podmiotów (liczba ta stale rośnie!),
    • realne zmniejszenie kosztów prowadzenia działalności w sektorze,
    • funkcjonalności pozwalające na optymalizację dotychczasowej pracy,
    • ogromna oszczędność czasu i wysiłku za każdym razem!

telefon komórkowy w ręku

W XXI w. dostęp do informacji decyduje o tym, kto się rozwija się szybciej. Wastemaster staje się przyszłością rynku odpadowego, zapewniając aktualne dane o uczestnikach branży, którzy są w pobliżu. Wszędzie i w każdym momencie. Zapoznaj się z Wastemasterem albo już teraz wejdź na AppStore lub Google Play, znajdź i pobierz za darmo aplikację Wastemaster!

Źródło: Wastemaster

Waste Master Sp. z o.o.

Waste Master Sp. z o.o.

Profil Firmy

Waste Master Sp. z o.o.