CHM na STOM 2024: Wieloletnie doświadczenie w przemyśle metalowym

CHM na STOM 2024:  Doświadczenie w przemyśle metalowym CHM

Centrala Handlu Maszynami to ludzie z dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku handlowym, jak i w serwisie i naprawie obrabiarek – maszyn CNC. Jednocześnie nie boimy się inwestować w nowoczesne rozwiązania IT w celu coraz lepszego wsparcia naszych klientów. Zgodnie z zasadą być jak najbliżej klienta, ważna dla nas jest nasza sieć oddziałów rozmieszczonych w całej Polsce.

Doświadczenie prawie dwudziestu lat, zbudowanie obsługi na najwyższym poziomie, elastyczne dostosowywanie się do indywidualnych potrzeb naszych klientów daje gwarancję rzetelnej i profesjonalnej obsługi. Podstawą naszej wiedzy jest wieloletnie doświadczenie zebrane bezpośrednio podczas realizacji kolejnych zleceń klientów. Nasza kadra serwisowa posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży maszyn do obróbki metalu.

Przy współpracy z producentem HSG kierujemy się zawsze najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi przemysłu metalowego, przywiązujemy też dużą wagę do badań i innowacji.

>>Zobacz więcej informacji o tegorocznej edycji targów STOM – Pobierz bezpłatny MM Magazyn Targowy<<

Nasz produkt jest zorientowany na klienta, koncentrujemy się więc na Twoich rzeczywistych potrzebach, aby rozwiązać Twoje rzeczywiste problemy za pomocą najbardziej odpowiednich rozwiązań. Zależy nam na dostarczaniu wysokiej jakości produktów, usług rozwiązań dla Państwa firm na całym świecie. Świadczymy profesjonalne usługi w każdym aspekcie i budujemy z Państwem partnerską współpracę o wartości dodanej.

 

>>Zapraszamy na targi STOM – Hala B Stoisko 1<<

 

Centrala Handlu Maszynami Sp. z o.o.
ul. Konopnickiej 1/2, 05-091 Ząbki
tel.: 22 390 55 42, 607 030 800
e-mail: biuro@chmpolska.pl
www.chmpolska.pl

Artykuł sponsorowany CHM