Czujnik zanieczyszczeń powietrza

Omron
Reklama
Reklama

 

W ofercie Omron Electronic Components Europe pojawił się nowy moduł czujnika zanieczyszczeń powietrza oferujący 4-krotnie większą czułość od innych podobnych czujników LED dostępnych obecnie w sprzedaży. Umożliwia on budowę bardziej efektywnych oczyszczaczy powietrza i podobnych systemów.

Może wykrywać cząstki o średnicy już od 1 µm, ponad dwukrotnie mniejsze niż w przypadku specyfikacji PM2.5. Zapewnia 6-krotnie większy przepływ powietrza od innych modeli, co przekłada się na większą czułość na zmiany parametrów środowiskowych.

Reklama

Nowy moduł jest produkowany w obudowie o wymiarach 50 x 45 x 20 mm. Należy do stale rozwijanej oferty komponentów firmy Omron dla aplikacji HVAC i badań środowiskowych obejmującej m.in. czujnik ciśnienia D6F-PH zrealizowany w technologii MEMS oraz czujnik prędkości D6F-V z systemem DSS (dust segregation system).

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama