DIG Świtała na ITM 2024: Ponad 20 lat w przemyśle, ponad 20 lat na targach ITM

DIG Świtała na ITM 2024: Ponad 20 lat w przemyśle DIG

Przed nami kolejna edycja targów ITM Industry Europe. Wspólnie z przedstawicielami włoskich firm zaprezentujemy Państwu nowoczesne i zaawansowane technologicznie rozwiązania. 

Na rynku stale obserwujemy trend automatyzacji produkcji. U nas, na stoisku zobaczą więc Państwo m.in. zrobotyzowane stanowisko do gięcia, składające się z prasy krawędziowej G.A.D.E. S.R.L. wraz z robotem YASKAWA Polska i integratorem Arama. 

Na targach możemy pokazać tylko wycinek tego, czym zajmujemy się na co dzień. Nasza oferta jest zdecydowanie bardziej rozbudowana. Podczas tej edycji targów zobaczą Państwo pracujące:

Maszyny do obróbki blachy:

  • prasy krawędziowe firmy G.A.D.E. S.R.L. (włoskiego producenta pras krawędziowych i gilotyn); modele dostępne na targach to PS-C 390 o maksymalnym nacisku 120T i długości stołu roboczego 3200 mm oraz PS 0838 o maksymalnym nacisku 42T i długości stołu roboczego 835 mm zintegrowanej z robotem, 
  • prasy mimośrodowe MC-125 o nacisku 125T i MC-50 o nacisku 50T, prasa wysięgowa o podwójnym działaniu typu C/70 (włoskiego producenta Galdabini o nacisku 70 ton (gabaryty stołu roboczego 900x580 mm), która po targach zostanie zainstalowana u polskiego klienta.

DIG Świtała na ITM 2024: Ponad 20 lat w przemyśle, ponad 20 lat na targach ITM zdjęcie w treści artykułu

Maszyny do obróbki rur:

  • giętarka trzpieniowa włoskiego producenta Startechnology – model STAR FULLBEND 800 CN9, w pełni elektryczna maszyna, która jest odpowiednia do pracy w takich sektorach jak: meblarstwo, rolnictwo, żeglarstwo, motoryzacja i lotnictwo (jest urządzeniem niezwykle wszechstronnym, a wydajność i zdolności produkcyjne zależą od zamontowanego narzędzia),
  • giętarka półautomatyczna włoskiego producenta Memoli – model Eurecamatic i model ETM76 – półautomatyczna giętarka do rur i profili,
  • maszyna do kalibracji rur włoskiego producenta MTS model Demo machine – pokazowa maszyna do zwężania i rozszerzania końcówek rur.

Maszyny do obróbki drutu:

  • prościarka do drutu TRF8 włoskiego producenta Varo – maksymalna średnica obrabianego drutu to 2–8 mm, szybkość do 120 m/min,
  • giętarka do drutu C31E.14 – CNC włoskiego producenta OMCG o maksymalnej średnicy drutu 5-14 mm, maszyna elektryczna.

DIG Świtała na ITM 2024: Ponad 20 lat w przemyśle, ponad 20 lat na targach ITM zdjęcie w treści artykułu

Jesteśmy na rynku ponad 20 lat, a swoim klientom oprócz sprzedaży maszyn oferujemy obsługę posprzedażową oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Oferowane przez nas maszyny pracują w polskich przedsiębiorstwach. Pracujemy z najlepszymi! Nasi producenci znajdują się w czołówce europejskich dostawców. 

Jesteśmy firmą rodzinną, dlatego najważniejsze są dla nas relacje. Zapraszamy Państwa do siedziby naszej firmy w Łaziskach, nie tylko po zakup maszyny, ale także na prawdziwą włoską kawę i śląski kołocz. 

>>Zapraszamy na targi ITM – Hala 5 Stoisko 49<<

DIG Świtała Sp. z o.o.
ul. Dworcowa 53
44-340 Łaziska
tel.: 32 720 35 40
e-mail: kontakt@switala.pl
www.switala.pl

Artykuł sponsorowany

DIG Świtała Sp. z o.o.

DIG Świtała Sp. z o.o.

Profil Firmy

DIG Świtała Sp. z o.o.