DIG Świtała: Dwie dekady w branży

DIG Świtała: Dwie dekady w branży DIG Świtała

To dzięki Państwu możemy dzisiaj celebrować dwie dekady w branży. Cieszymy się, że dostarczyliśmy i uruchomiliśmy przez te lata ponad 1500 maszyn do polskich przedsiębiorstw, przyczyniając się do zwiększenia ich wydajności i konkurencyjności rynkowej. Jesteśmy dumni z miejsca, w którym  się obecnie znajdujemy, i chcemy dzielić z Wami owoce sukcesu DIG Świtała.

Od samego początku zajmujemy się dystrybucją maszyn i urządzeń do plastycznej obróbki blachy, pręta, drutu i rur. W tym momencie współpracujemy głównie z włoskimi producentami maszyn – w naszym portfolio można znaleźć kilkunastu włoskich producentów z zakresu obróbki metali, którzy sprzedają swoje maszyny na całym świecie. Wybór włoskich producentów związany jest przede wszystkim z tym, że dostarczają oni najwyższej klasy sprzęt, w dodatku po konkurencyjnych cenach. Jednak w swojej ofercie mamy również producenta niemieckiego (firmę Kohler) oraz szwajcarskiego (firmę Bruderer).

Przez lata głównym założeniem naszej firmy było nie tylko dostarczenie maszyny do klienta, ale również obsługa techniczna oraz doradcza przez cały okres współpracy. Oprócz maszyn oferujemy też swoim klientom autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn. Ale polska gospodarka się rozwija, rozwijają się polskie firmy, a więc również nasi klienci, których traktujemy jak partnerów biznesowych.

giętarka do profili

Obecnie coraz więcej polskich firm ma już znacznie większe możliwości, niż jeszcze kilka lat wcześniej, stąd też ich zainteresowanie już nie tylko pojedynczymi maszynami, ale właśnie kompleksowymi rozwiązaniami. Staramy się więc dostarczać klientom dedykowane rozwiązania. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i kontaktom biznesowym potrafimy łączyć rozwiązania kilku producentów, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania klienta względem ciekawych potrzeb produkcyjnych.

Tak oto powstają zaawansowane zautomatyzowane projekty. Dzięki temu jesteśmy partnerami biznesowymi największych polskich producentów branży metalowej, którzy dostarczają m.in. bramy, drabiny, stojaki czy regały.

Artykuł sponsorowany (DIG Świtała)

DIG Świtała Sp. z o.o.

DIG Świtała Sp. z o.o.

Profil Firmy

DIG Świtała Sp. z o.o.