DIG Świtała: Nowoczesne i zaawansowane technologicznie rozwiązania

DIG Świtała: Nowoczesne i zaawansowane rozwiązania DIG Świtała

Po dwóch jesiennych edycjach targów nadszedł czas, kiedy możemy się z Państwem spotkać zgodnie ze stałym harmonogramem. Tej wiosny podczas XV edycji Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL wspólnie z przedstawicielami włoskich firm zaprezentujemy Państwu nowoczesne i zaawansowane technologicznie rozwiązania.

Na rynku stale obserwujemy trend automatyzacji produkcji. Na targach możemy pokazać jednak tylko wycinek tego, czym zajmujemy się na co dzień. Naszą ideą jest dostarczanie rozwiązań dla potrzeb produkcyjnych naszego klienta. Oznacza to, że dostarczamy nie tylko standardowe maszyny, ale również automatyzację i linie produkcyjne.

Podczas tej edycji targów STOM-TOOL zaprezentujemy:

Prasę mimośrodową włoskiego producenta Ma.Te Presse MH1-160. To maszyna o nacisku 160 ton, gabaryty stołu roboczego wynoszą 1200×1000 mm, gabaryty suwaka to 1200×1000 mm, natomiast regulowana liczba uderzeń na minutę w trybie ciągłym wynosi 30:60. Automatycznie regulowany skos suwaka: 0:160. Regulacja suwaka: 100 mm. Prześwit narzędzia: 400 mm. Moc silnika głównego: 15 kW.

prasa mimośrodowa
Prasa mimośrodowa Ma.Te Presse MH1-160

Maszynę do produkcji płaskich pierścieni z drutu metalowego firmy Varo MAS-2. Średnica drutu od 2 do 8 mm do średnicy pierścieni 13–17 cali (na zdj. głównym).

Walcarkę do blachy firmy Omcca. Maszyna czterowalcowa o długości użytecznej walców 1050 mm. Maksymalna grubość zaginania blachy to 3 mm.

walcarka do blachy
Walcarka do blachy OMCCA

Oprócz tego będzie można wykonać próby na półautomatycznej giętarce do rur i profili Memoli ETM 60. Zdolność gięcia: Ø 60×4 mm / 2,25”. Szybkość gięcia: 90° w 4 sekundy bez załadunku. Maksymalny kąt gięcia: 180° + kompensacja powrotu elastycznego.

giętarka do rur i profili
Giętarka do rur i profili Memoli ETM 60

Jesteśmy na rynku ponad 20 lat, a swoim klientom oferujemy obsługę posprzedażową oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Oferowane przez nas maszyny pracują w polskich przedsiębiorstwach. Nasi producenci znajdują się w czołówce europejskich dostawców. Nasze maszyny produkują detale które znajdują zastosowanie w produkcji oświetlenia w Dubaju czy też dostarczaniu półproduktów dla takich potentatów, jak Amazon czy Tesla. Cały czas rozwijamy się razem z rynkiem.

Artykuł sponsorowany DIG Świtała

DIG Świtała Sp. z o.o.

DIG Świtała Sp. z o.o.

Profil Firmy

DIG Świtała Sp. z o.o.