Docieraj do większej liczby klientów dzięki nowej kategorii: Usługi!

Docieraj do większej liczby klientów dzięki nowej kategorii MerXu.com

Od stycznia 2022 r. na merXu dostępna jest nowa kategoria: “Usługi”, w której Usługodawcy mogą prezentować swoją działalność, a Usługobiorcy wyszukać potrzebną usługę we wszystkich kategoriach merXu, czyli Bezpieczeństwo, HoReCa, Przemysł i budowa maszyn, Budownictwo, Narzędzia, Wyposażenie biur i przedsiębiorstw, Chemia i Metalurgia, Ogrzewanie i Hydraulika, Elektrotechnika i Oświetlenie.

Dodaj Usługę

Jeśli prowadzisz działalność usługową na przykład w branży budowlanej, możesz zaprezentować się w odpowiedniej kategorii dodając usługę w zakładce Usługi dla Twojego biznesu > Dodaj usługę. Sprawdź jakie to proste!

platforma zakupowa MerXu

Wypełnij formularz

Po wypełnieniu krótkiego formularza w Panelu swojego konta, Usługa pojawi się na liście Usług w wybranej Kategorii merXu.

platforma zakupowa MerXu

Znajdź najlepszego Usługodawcę

Wszystkie kategorie Usług i poszczególne usługi dostępne są tutaj. W wygodny i łatwy sposób znajdź najlepszego Wykonawcę dla potrzeb swojej firmy.

platforma zakupowa MerXu

Wygoda kontaktu poprzez czat

Zainteresowani daną Usługą mogą kontaktować się z Usługodawcą poprzez czat. Daje to możliwość bezpośredniej rozmowy z dostawcą w celu uzgodnienia szczegółów transakcji lub jej finalizacji.

platforma zakupowa MerXu

Na merXu obowiązują aktualnie promocje, które dotyczą zarówno produktów, jak i usług.

  • premia za pierwszy zakup – merXu zwraca do 1000 PLN za pierwszy zakup;
  • kasa wraca – robiąc regularnie zakupy na merXu, można uzyskać rocznie do 8000 PLN rabatu;
  • member-get-member – zachęcając innych do robienia zakupów na merXu, można odebrać 150 PLN za każde polecenie firmy, która dokona transakcji na
  • platformie;
  • darmowa dostawa – merXu pokrywa koszty transportu miedzynarodowego i krajowego do kwoty 1400 PLN.

Zarejestruj się za darmo na merXu

Artykuł sponsorowany (MerXu)

merXu Sp. z o.o.

merXu Sp. z o.o.

merXu to internetowa platforma handlowa dla firm z regionu Europy Środkowo-Wschodniej działających w sektorze B2B – zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych podmiotów. Tworzy bezpieczne środowisko biznesowe, łączące zweryfikowanych kupujących i sprzedających, umożliwiając im realizowanie transakcji bezpośrednich lub poprzez zapytania ofertowe.

Profil Firmy

merXu Sp. z o.o.