Durabook S15H – nowa generacja przemysłowej „piętnastki”

Reklama
Reklama

W kwietniu Elmark Automatyka wprowadza do sprzedaży odświeżoną wersję notebooka Durabook S15 oznaczonego tym razem literą H. Durabook to seria notebooków o wzmocnionej obudowie wykonanej ze stopu magnezu.

Czyni je to niespotykanie odpornymi na uszkodzenia mechaniczne, upadki oraz wibracje. Producent wyposażył je też w odporną na zachlapania klawiaturę. Poza wytrzymałością notebooki z tej serii wyróżnia coraz rzadziej spotykany w produktach konkurencji port RS-232.

Reklama

Najważniejszą nowość stanowi obecność chipsetu Intel® HM86, dzięki czemu konstrukcja jest kompatybilna z procesorami Intel® Core IV generacji. Notebook został wyposażony w matrycę o rozdzielczości Full HD 1920x1080. Inne istotne zmiany to zamiana portu VGA na HDMI oraz upgrade portów USB do standardu 3.0. Dzięki energooszczędności procesorów z rodziny Haswell producent deklaruje ponadto wydłużenie czasu pracy na baterii do 7 godzin.

W Polsce Durabook S15H będzie dostępny w dwóch konfiguracjach: podstawowej z matrycą Full HD i procesorem Intel® Core™ i5-4300M oraz ekonomicznej z matrycą HD i procesorem Intel® Pentium® 3550M.

Reklama

Ceny zaczynają się od 4390 zł netto.

Komputery można nabyć u polskiego dystrybutora: RUGGED.com.pl

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama