FM10 PNMU – wyższy posuw + lepsza chropowatość

FM10 PNMU – wyższy posuw + lepsza chropowatość YG-1

Firma YG-1 konsekwentnie rozbudowuje swój program narzędzi na płytki wymienne. Po bardzo udanym wdrożeniu systemu HF4 do szybkich posuwów przyszła pora na kolejny nowatorski system. Tym razem jest to system FM10 PNMU do frezowania płaszczyzn.

YG-1 postanowił zastosować w nim cechę, której do tej pory nie widzieliśmy w narzędziach na płytki wymienne. System PNMU łączy zalety narzędzia na płytkę wieloostrzową dwustronną z cechami narzędzi do wysokich posuwów. Sprawia to, że PNMU jest systemem wyjątkowym na rynku i daje klientom YG-1 kolejną możliwość podnoszenia produktywności. Poniższe porównanie kątów przystawienia różnych narzędzi pokazuje, na czym polegają zalety systemu FM10 PNMU.

Korzyści z zastosowania systemu FM10 PNMU:

  • Wyższy posuw niż innym frezem.
  • Doskonała chropowatość pomimo wyższego posuwu.
  • Narzędzia systemu FM10 PNMU dostępne są w zakresie średnic 50–160 mm, płytki występują w szerokiej gamie gatunków węglika, dzięki czemu system sprawdzi się w każdych warunkach.
  • System FM10 PNMU jest dostępny na warunkach promocyjnych.

Artykuł sponsorowany YG-1

YG-1 POLAND Sp. z o.o.

YG-1 POLAND Sp. z o.o.

YG-1 to jeden ze światowych liderów produkcji narzędzi skrawających. Istniejąca na rynku koreańskim od 1981 r. firma nieustannie rozszerza gamę oferowanych produktów. Dzięki położeniu nacisku na rozwój technologii, zapewnia najnowocześniejsze rozwiązania. Obecnie jest obecna w ponad 75 krajach na całym świecie.

YG-1 na polskim rynku to nie tylko sprzedaż wysokiej jakości narzędzi w konkurencyjnych cenach, ale także doradztwo techniczne i wspieranie klientów w dążeniu do podnoszenia efektywności produkcji.

Profil Firmy

YG-1 POLAND Sp. z o.o.