FRAISA E-Cut – frezy wielozadaniowe, efektywne i ekstremalnie ekonomiczne

FRAISA E-Cut – frezy wielozadaniowe, efektywne i ekstremalni ITA

Wszechstronna grupa frezów FRAISA E-Cut może zostać użyta do obróbki różnorodnych materiałów – od stali miękkich po zahartowane, stale nierdzewne, stopy tytanu i inne. Ich wytrzymała i ostra konstrukcja gwarantują cichą i stabilną pracę oraz generowanie niskich sił skrawania.

Informacje wdrożeniowe zawarte w aplikacji ToolExpert E-Cut powstały na postawie ponad 1000 cykli testów, aby użytkownik otrzymał właściwe parametry od razu, nie tracąc czasu na ich szukanie czy eksperymenty.

Powiązane firmy

FRAISA E-Cut to dwie linie narzędzi: frezy wysokowydajne wyposażone w 3, 4 lub 5 ostrzy oraz frezy wykańczające. Obie grupy sprzedawane są w trzech wariantach długościowych. Pozwala to optymalnie dobrać narzędzie do zadania obróbkowego.

FRAISA E-Cut pozwala stawić czoła szerokiemu zakresowi wyzwań obróbczych ze świadomością, że do dyspozycji mamy wytrzymałe i wydajne narzędzie, z łatwo dostępnym zestawem parametrów odpowiednich do wybranej strategii frezowania i materiału obrabianego.

Korzyści:
• doskonała wydajność w przystępnej cenie,
• elastyczność i łatwość planowania produkcji,
• łatwe w obsłudze, bezpieczne i niezawodne.

Dodatkowe korzyści dzięki wykorzystaniu usług komplementarnych:
• optymalne wykorzystanie narzędzi dzięki parametrom zawartym w ToolExpert E-Cut,
• kompleksowa regeneracja narzędzi FRAISA ReTool® pozwalająca utrzymać żywotność i wydajność fabrycznie nowych narzędzi.

Przemyślana struktura i wybór narzędzi:
• średnice od 1 do 20 mm,
• trzy różne warianty długości: standardowa, średnia i bardzo długa 5,2xd,
• frezy wysokowydajne w wariantach: z3, z4, z5,
• frezy wykańczające o zależnej od średnicy liczbie ostrzy – z4–z8.

Źródło: ITA

ITA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

ITA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

ITA to polskie przedsiębiorstwo, które od ponad dwóch dekad wspiera polski przemysł i naukę. W ofercie posiadamy rozwiązania ścisłej światowej czołówki producentów urządzeń pomiarowych i narzędzi skrawających. Firma posiada cztery specjalizowane laboratoria pomiarowo-badawcze, świadcząc usługi metrologiczne i kalibracyjne. Posiadamy Certyfikat Akredytacji Laboratorium Wzorcującego od Polskiego Centrum Akredytacji, dzięki któremu możemy świadczyć usługi wzorcowania zgodnie z normą ISO 17025.

Rozwiązania dostarczane przez ITA umożliwiają wykonywanie pomiarów o najwyższej dokładności. Systemy pomiarowe i narzędzia skrawające, które oferujemy wykorzystywane są do: zapewnienia jakości wyrobów gotowych, kontroli biernej i czynnej w trakcie procesu produkcyjnego, prowadzenia badań materiałowych, jak również do wytwarzania przedmiotów z szerokiej gamy materiałów włącznie z trudnoobrabialnymi.

 

OFERTA

 

USŁUGI:

 

Profil Firmy

ITA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.