FUCHS – Usługa Smart Services – Nominacja: Best of Industry 2024

FUCHS Smart Services – więcej niż Gospodarka Smarownicza
4.7.2024

FUCHS Smart Services to ewolucja usługi Gospodarki Smarowniczej dotycząca znacznie większego zakresu niż „tylko” produktu. Zamiast tego łączymy płyny eksploatacyjne, technologie cyfrowe i szeroką gamę usług w rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów

Produkt: FUCHS Smart Services

Kategoria: Utrzymanie ruchu

Numer do głosowania: C02 

Wdrażając usługę FUCHS Smart Services u naszych klientów, stajemy się ich integralną częścią. Wspólnie tworzymy jeden organizm, w którym wszystko ma na siebie wpływ, ale aby całość funkcjonowała długo i zdrowo, musimy dbać o każdy z jego elementów. Żeby to zapewnić, dzielimy się nie tylko danymi, ale także nowymi pomysłami, technologiami i procesami.

Powiązane firmy

Fuchs Oil Corporation (PL) Sp. z o.o.

Pozwala nam to z kolei zintegrować naszą wiedzę i narzędzia z Państwa firmą. Kluczowym elementem jest wykwalifikowana i przeszkolona kadra pracująca na terenie klienta, stale wspierana przez menadżerów FUCHS wraz z całym zapleczem technicznym, IT i laboratoryjnym. Wszystko po to, żeby identyfikować możliwe problemy i zapobiegać im, zanim się pojawią.

Celem usługi FUCHS Smart Services jest zredukowanie kosztów dla naszego klienta poprzez:

 • ograniczenia nieplanowanych postojów maszyn,
 • oszczędność i wydłużenie żywotności układów maszyn,
 • ograniczenie ilości wytwarzanych odpadów,
 • usprawnienia w procesie produkcji klienta.

FUCHS – Usługa Smart Services – Nominacja: Best of Industry 2024 zdjęcie w treści artykułu

Rozpoczęcie współpracy pomiędzy FUCHS a potencjalnym klientem na zasadach Smart Services rozpoczyna się od analizy obecnej sytuacji i procesów produkcyjnych. Usługa FUCHS stworzona jest z modułów odpowiadających potrzebom i  wymaganiom klienta. Co ważne, możemy je dowolnie łączyć, aby dopasować je do indywidualnych oczekiwań.

Fuchs Smart Services łączy w  sobie całe doświadczenie specjalistyczne w  dziedzinie środków smarnych z wiedzą serwisową, która wynika z ponad 20-letniej realizacji projektów zarządzania gospodarką smarowniczą u naszych klientów. Wykwalifikowany zespół FUCHS Smart Services zajmuje się wszystkimi kwestiami związanymi ze smarowaniem w Państwa zakładzie.

Podstawą jest zoptymalizowana koncepcja serwisu FUCHS, która jest opracowywana na początku projektu, stale weryfikowana i rozwijana. Rezultatem jest niezawodny serwis, w którym właściwy środek smarny jest obsługiwany prawidłowo i zgodnie z naszym know-how.

Jako dostawca FUCHS Smart Services bierze odpowiedzialność za zakup wszystkich środków smarnych dla swoich klientów. Wykwalifikowani pracownicy w  zespole FUCHS przejmują odpowiedzialność za całą obsługę logistyczno-magazynową. Odpowiedni środek smarny jest zawsze na miejscu. Rozliczenie jest proste i  przejrzyste. Opcjonalnie zapasy mogą zostać całkowicie przejęte, a  magazyn może być zarządzany jako magazyn konsygnacyjny – dla wszystkich środków smarnych.

Ważnym modułem usługi Smart Services jest stałe podnoszenie wiedzy i  świadomości u  pracowników klienta poprzez szkolenie ich pracowników we wszystkich ważnych tematach związanych ze środkami smarnymi. Ten wkład w podnoszenie kwalifikacji pracowników generuje zwiększoną świadomość związaną z pielęgnacją środków smarnych, a tym samym ostatecznie zapewnia większe bezpieczeństwo i nieprzerwaną produkcję. 

Gospodarka smarownicza odgrywa kluczową rolę w  utrzymaniu sprawności maszyn i  urządzeń. Dzięki odpowiedniemu zarządzaniu procesem smarowania można osiągnąć wiele korzyści, takich jak poprawa efektywności pracy czy zmniejszenie kosztów. Dzięki FUCHS Smart Services mogą Państwo przenieść zarządzanie gospodarką smarowniczą na nowy wyższy poziom.

FUCHS OIL CORPORATION (PL) 
ul. Kujawska 102, 44-101 Gliwice
tel.: 32 40 12 200 
faks: 32 40 12 255
e-mail: gliwice@fuchs.com
www.fuchs.com/pl

Prezentacja firmowa

Konkurs

Zagłosuj na ten produkt w konkursie Best of Industry 2024 w kategorii Utrzymanie ruchu

Fuchs Oil Corporation (PL) Sp. z o.o.

Fuchs Oil Corporation (PL) Sp. z o.o.

Firma FUCHS jest największym na świecie niezależnym producentem środków smarnych. Posiada zakłady produkcyjne i oddziały na całym świecie. W Polsce siedziba firmy znajduje się w Gliwicach.

Oleje i smary FUCHS stosowane są przez kierowców samochodów, motocyklistów, użytkowników maszyn budowlanych i rolniczych, w firmach transportowych i komunikacyjnych oraz we wszelkich gałęziach przemysłu. Wykorzystywane są przy produkcji pojazdów i maszyn. Firma FUCHS obsługuje wiodące marki automotive – oleje firmy stosowane są w montażu fabrycznym przez takie marki jak: Mercedes, VW, Audi, Skoda, Seat, BMW i inne.

Oferta firmy FUCHS

W ofercie firmy FUCHS znajdują się między innymi:

 • oleje silnikowe,
 • oleje wielofunkcyjne,
 • oleje hydrauliczne,
 • oleje przekładniowe,
 • emulsje obróbcze,
 • oleje kompresorowe,
 • specjalistyczne środki smarne dla przemysłu spożywczego,
 • smary łożyskowe i do centralnych układów smarowania,
 • kompleksowe usługi zarządzania gospodarką smarowniczą w zakładach przemysłowych. 

Fuchs skupia się nie tylko na własnych środkach smarnych, ale także podejmuje kompleksowe działania, zwracając szczególną uwagę na procesy występujące u klientów. Specjaliści firmy stale wspierają klientów, zapewniając rozwiązania również dla bardzo specyficznych i niszowych wymagań. 

Profil Firmy

Fuchs Oil Corporation (PL) Sp. z o.o.

Konkurs

Zagłosuj na ten produkt w konkursie Best of Industry 2024 w kategorii Utrzymanie ruchu