Grupa Sariv łączy na europejskim rynku już ponad 30 lat, a w Polsce jest z nami ćwierć wieku

Grupa Sariv łączy na europejskim rynku już ponad 30 lat Sariv

Firma Sariv to wiodący dostawca i producent elementów złącznych. Specjalizuje się w łączeniu przede wszystkim stali i aluminium, ale także innych materiałów, w tym mieszanych. Atutem firmy jest niewątpliwie szeroki wachlarz oferowanych technologii – elementów, narzędzi i pomocy technicznej w zakresie nitowania, wprasowywania mechanicznego do materiału elementów złącznych, zgrzewania i skręcania.

Mocną stroną firmy Sariv, poza dzieleniem się wiedzą i doświadczeniem, jest też kompleksowa obsługa klienta w zakresie elementów złącznych – obsługa magazynu (utrzymanie stanów, dostawy na czas, magazyn Sariv na miejscu u klienta), dobór odpowiednich rozwiązań w nowych projektach i pomoc przy skomplikowanych wyzwaniach.

Powiązane firmy

Sariv Sp. z o. o.

Grupa Sariv to dwa oddziały produkcyjne we Włoszech i Czechach oraz własne magazyny z obsługą klienta w Polsce, Czechach, Włoszech, Słowacji i Chorwacji. To także rozwinięta sieć dystrybucji w większości krajów Europy. Gwarantuje to dostępność w krótkim czasie bardzo szerokiego zakresu elementów złącznych oraz ukierunkowanie na bardzo szeroki zakres klientów, którzy pracują z przeróżnymi materiałami i podejmują wiele interesujących wyzwań, w których biorą udział specjaliści firmy Sariv. W 2023 r. Sariv Polska obchodzi 25-lecie działalności. W związku z tym serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego jubileuszowego stoiska na targach STOM w Kielcach, gdzie zaprezentujemy najnowsze urządzenia i technologie. 

Automatyczny stół CNC do zgrzewania trzpieni gwintowanych z podajnikiem. Przy współpracy z polską firmą Kimla oferujemy bardzo zaawansowane urządzenie, które daje duże możliwości konfiguracji i dostosowania do konkretnego zadania. Technologia zgrzewania kondensatorowego jest uniwersalnym sposobem montażu elementu gwintowanego do powierzchni poprzez bardzo szybkie rozładowanie kondensatora. W efekcie element zgrzewany zostaje przymocowany do podłoża, które nie wymaga wcześniejszego specjalnego przygotowania. Stół CNC zapewnia zdecydowany wzrost precyzji pozycjonowania i przyspiesza proces, a także niweluje popełnianie błędów przez operatorów dzięki zachowaniu powtarzalności całego procesu.

Prasy do wciskania elementów typu PEM włoskiego producenta LCM. To niezawodne narzędzia montażowe, których dystrybucją i serwisem zajmujemy się już ponad 15 lat. Dają one olbrzymią elastyczność w mechanicznej instalacji elementów w blachach i innych materiałach (takich jak aluminium, stal nierdzewna czy miedź).

prasa do wciskania elementów typu PEM

Podajniki do nitów zrywalnych japońskiej marki Lobster. To nowy i w pełni elektryczny podajnik do nitów zrywalnych. Możliwość używania go z nitownicami akumulatorowymi Lobster pozwala zapomnieć o instalacji pneumatycznej w procesie nitowania, co oznacza koniec z ciągnącym się przewodem z powietrzem. Podajnik pozwala zachować stałą prędkość nitowania, ułatwiając i przyspieszając zarówno czas montażu, jak i kalkulację procesu nitowania.

podajnik nitów

Akumulatorowe zgrzewarki kondensatorowe do trzpieni. Nie potrzebujemy już gniazdka zasilającego w pobliżu wykonywania instalacji trzpieni z gwintem wewnętrznym, zewnętrznym lub styków konektorowych. W zestawie znajdują się bowiem dwie baterie, które dają możliwość ciągłej pracy.

zgrzewarka kondensatorowa

Zapraszamy na nasze stoisko podczas targów STOM (Hala A Stoisko 28)

Artykuł sponsorowany (Sariv)

Sariv Sp. z o. o.

Sariv Sp. z o. o.

Firma Sariv jest firmą handlową opartą na dwudziestoletnim już doświadczeniu w zakresie logistyki i dystrybucji. Jest oficjalnym przedstawicielem włoskiego producenta nitów zrywalnych Sariv i reprezentuje na rynku polskim znanych i cenionych za jakość europejskich producentów szerokiej gamy specjalistycznych elementów złącznych, jak i tradycyjnych połączeń śrubowych.

Firma oferuje doradztwo techniczne w zakresie doboru technologii, elementów złącznych i narzędzi instalacyjnych, dopasowując je do indywidualnych potrzeb odbiorcy. Jest dostawcą szerokiej gamy narzędzi nitujących - ręcznych, pneumatycznych i akumulatorowych. W ofercie posiada także prasy oraz urządzenia do zgrzewania.

OFERTA

Sariv oferuje swoim klientom zarówno tradycyjne, jak i nowe sprawdzone technologie łączenia. Należą do nich: nity zrywalne, nitonakrętki, elementy do zgrzewania, elementy zabezpieczające, elementy do wciskania oraz wyroby śrubowe. Cały czas też poszerza ofertę handlową oraz pakiet usług logistycznych, stawiając na kompleksową obsługę klienta.

Profil Firmy

Sariv Sp. z o. o.