HACO FAT: maszyny do obróbki blach

HACO FAT: maszyny do obróbki blach HACO FAT

Firma HACO FAT to światowy lider w produkcji maszyn do obróbki blachy. Oferujemy pełną gamę niezawodnych, niezwykle precyzyjnych maszyn wraz z oprogramowaniem. Jako specjaliści w branży możemy zapewnić indywidualne rozwiązanie dla każdej konkretnej sytuacji. Dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu w spełnianiu potrzeb klientów, a także dzięki szerokiej ofercie maszyn do obróbki blach, firma HACO jest w stanie zaproponować zarówno standardowe, jak i niestandardowe rozwiązania dla warsztatu.

HACO FAT składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów współpracujących z członkami międzynarodowej grupy HACO, dzięki czemu zyskujesz wsparcie i dostęp do wiedzy całego grona naszych specjalistów. Zespół HACO FAT z przyjemnością pomoże znaleźć odpowiedź na dylematy dotyczące obróbki blach oraz spełni oczekiwania, dzięki sprawdzonym i realnym rozwiązaniom – for impressive performances.

Prasy krawędziowe

Nasze prasy krawędziowe CNC są bardzo ekonomiczne, nie wymagają wysokich kosztów utrzymania oraz oferują szeroki zakres możliwości i nacisku od 75 do 2000 ton. Maszyny są projektowane i konstruowane w ramach grupy HACO, co pozwala nam na kompleksową kontrolę komponentów i jakości, od samego początku do samego końca. Dzięki temu nasze produkty są na najwyższym poziomie, niezależnie od budżetu.

ekran oprogramowania

Dzięki wysokiej klasy oprogramowaniu, takiemu jak intuicyjny FastBEND 3D MT, gięcie skomplikowanych elementów staje się dziecinnie proste i można je na bieżąco dostosowywać do nowych wymagań. Niezależnie od tego, czy wybierzesz PressMaster, EuroMaster-S czy SynchroMaster, HACO zapewni doskonałą jakość i pomoże wykonać dane zadanie.

Maszyny do cięcia

Hydrauliczne nożyce gilotynowe HACO są zbudowane z myślą o trwałości, ale jednocześnie mając na względzie dobro operatora – otwarta tylna strona zapewnia bowiem łatwy dostęp do systemu. Zespawana konstrukcja sprawia natomiast, że maszyna jest praktycznie niezniszczalna. Przy użyciu niezależnych docisków, blachy o różnej długości i grubości są odpowiednio mocowane. Dzięki unikalnemu rozwiązaniu nawet mniejsze kawałki blach można ciąć z łatwością.

nożyce gilotynowe

Z naciśnięciem przycisku, kąt cięcia jest dostosowywany poprzez elektrohydrauliczną regulację, minimalizując odkształcenia cienkich materiałów. Nożyce HACO HSLX w połączeniu ze sterowaniem SC100T oferują automatyczny wybór ustawień w zależności od grubości blachy, co zapewnia szybki czas konfiguracji i wysoką wydajność produkcji.

Lasery światłowodowe

Każdy nowoczesny warsztat powinien posiadać laser światłowodowy. Maszyny HACO oferują niezrównaną dokładność i szybkość. Zdolny do cięcia skomplikowanych części z łatwością, wysoką precyzją i szybkim czasem produkcji, laser światłowodowy HACO to cenny nabytek dla Twojego warsztatu. Zwiększając całkowitą produkcję, a zarazem zmniejszając ilość manualnych operacji, dzięki pozbawionym gratu krawędziom cięcia gotowym do spawania, maszyny laserowe HACO tną nie tylko koszty.

wycinarka laserowa

Łączące cięcie na płasko i cięcie rur, lasery światłowodowe są idealne dla firm o dużej różnorodności projektów i produktów. Wymagają zaledwie jednego źródła lasera i ograniczonej powierzchni warsztatowej, oferując możliwość cięcia szerokiego spektrum materiałów i grubości, zarówno w blachach, jak i rurach.

cięcie laserem

Zwiększenie wydajności, skrócenie czasu projektowania do produkcji i czystsze cięcie, to tylko niektóre z korzyści, jakie przynoszą lasery światłowodowe HACO. Dzięki naszym maszynom do cięcia płaskiego, cięcia rur oraz łączącym obie technologie, dostępnym w wielu rozmiarach i mocy wyjściowej, HACO z pewnością znajdzie efektywne rozwiązanie, które odpowie na wszystkie Twoje potrzeby.

Zespół sprzedaży w HACO FAT Polska z przyjemnością przeprowadzi Cię przez rozwiązania, jakie mogą zaoferować maszyny HACO do obróbki blach.

Artykuł sponsorowany (HACO FAT)

Haco Fat Sp. z o.o.

Haco Fat Sp. z o.o.

Grupa Haco jest uznanym na całym świecie dealerem i producentem maszyn CNC. Dostarczamy wysokiej klasy maszyny o najlepszym stosunku ceny do jakości. Działamy w wielu sektorach, a nasze maszyny są najwyższej klasy w swoich dziedzinach.

Oferta

Maszyn do obróbki blachy: prasy hydrauliczne konwencjonalne i CNC, nożyce gilotynowe, dziurkarki, wycinarki laserowe i plazmowe, zwijarki do blach i profili

Tokarki do metalu produkowane przez Fabrykę Automatów Tokarskich we Wrocławiu S.A.: tokarki konwencjonalne, tokarki numeryczne, tokarki serwo-konwencjonalne, centra tokarsko-frezarskie.

Profesjonalny serwis fabryczny
Oferujemy szeroki zakres usług serwisowych maszyn do obróbki plastycznej blachy. Wieloletnie doświadczenie nabyte przez naszych inżynierów pozwala na szybkie usunięcie niemalże każdej awarii. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn do obróbki plastycznej blachy jest dla nas sprawą priorytetową. Prowadzimy również szkolenia z zakresu programowania maszyn do obróbki plastycznej blachy typu NC oraz CNC. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju współpracę w zakresie serwisu: transport, instalacja, uruchomienie, szkolenie, przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, umowy serwisowe, modernizacje i wszelkie naprawy maszyn do obróbki plastycznej blachy.

Profil Firmy

Haco Fat Sp. z o.o.