Helukabel stworzył kalendarz w szlachetnej sprawie

Helukabel stworzył kalendarz w szlachetnej sprawie Helukabel

„Piękno jest Kobietą” to projekt, w który włączyły się pracownice firmy Helukabel. Wszystkie panie pozowały do zdjęć w celu pokazania, jak różnorodne (bo bardzo indywidualne) może być zrozumienie piękna w dzisiejszym świecie. Powstała w ten sposób sesja 12 zdjęć na 12 miesięcy w Nowym Roku 2024. Cała idea ma stanowić wsparcie dla osób z chorobą nowotworową.

Celem organizatorów sesji było pokazanie, że kobiety – także podczas walki z rakiem – dbają o siebie i szukają siły w tym trudnym dla nich okresie. Jak piszą organizatorzy przedsięwzięcia: „Odrobina wsparcia pomaga wyjść z uśmiechem, poza strefę naszego komfortu.” 

Kalendarz można znaleźć w sklepie internetowym sklephelukabel.pl. Na profilu firmy trwa zbiórka pieniędzy na rzecz organizacji Rak'n'Roll Wygraj Życie! Helukabel namawia: Utrudnijmy życie rakowi jak tylko się da. Gorąco zapraszamy do przyłączenia się do akcji.

>>Zobacz i zamów kalendarz<<

źródło: Helukabel

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę