HF4 Mill – nowość w ofercie narzędzi na płytki wymienne

HF4 Mill – nowość w ofercie narzędzi na płytki wymienne YG-1

YG-1 konsekwentnie poszerza ofertę narzędzi z wymiennymi płytkami. Najnowsze z nich to frez do szybkich posuwów HF4 Mill z płytkami ENMX 0604. Jest on udoskonaleniem istniejących na rynku systemów do realizacji szybkich posuwów.

Jego zalety to:
• zakres średnic od Ø 16 umożliwiający stosowanie także w małych detalach z wąskimi wnękami,
• bardzo sztywne mocowanie płytki w gnieździe i duża odporność na wykruszenie,
• różnorodne możliwości zastosowań,
• wyśmienity stosunek jakości do ceny,
• niskie siły skrawania przy wysokim posuwie.

Korzyści dla użytkownika:
• zwiększenie zakresu szybkiej obróbki dzięki wszechstronności zastosowań,
• mniej uszkodzeń narzędzia dzięki specjalnemu projektowi płytki – płytka jest bardzo masywna.

Obecnie zakres średnic narzędzi wynosi od Ø 16 do 32 mm dla frezów z chwytem cylindrycznym oraz Ø 40 i 50 mm dla frezów z głowicami nasadzanymi. Dostępne są również wkręcane końcówki w zakresie średnic Ø 16-40 mm.

Płytki dostępne są w dwóch wersjach: geometria TR do stali stopowych oraz geometria standardowa do uniwersalnych zastosowań. Niebawem asortyment zostanie uzupełniony o geometrię przeznaczoną do stali żarowytrzymałych i nierdzewnych.

Źródło: YG-1

YG-1 POLAND Sp. z o.o.

YG-1 POLAND Sp. z o.o.

YG-1 to jeden ze światowych liderów produkcji narzędzi skrawających. Istniejąca na rynku koreańskim od 1981 r. firma nieustannie rozszerza gamę oferowanych produktów. Dzięki położeniu nacisku na rozwój technologii, zapewnia najnowocześniejsze rozwiązania. Obecnie jest obecna w ponad 75 krajach na całym świecie.

YG-1 na polskim rynku to nie tylko sprzedaż wysokiej jakości narzędzi w konkurencyjnych cenach, ale także doradztwo techniczne i wspieranie klientów w dążeniu do podnoszenia efektywności produkcji.

Profil Firmy

YG-1 POLAND Sp. z o.o.