HTM prezentuje Katalog usług

HTM prezentuje Katalog usług HTM

Firma High Technology Machines, która jest wyłącznym dystrybutorem maszyn i technologii Okuma, zapewnia kompleksową obsługę przedsiębiorstw produkcyjnych na polskim rynku – od przygotowania procesów technologicznych po pełną obsługę serwisową.

Oferta HTM jest jednak znacznie szersza. Obejmuje także systemy automatyzacji procesów obróbki skrawaniem przy użyciu robotów, manipulatorów oraz elastycznych
systemów paletyzacji, w tym także z już istniejącymi liniami produkcyjnymi u odbiorców.

O tym, jak szeroka jest oferta firmy, można się przekonać zaglądając na Katalog usług HTM. Obejmuje on takie kategorie jak produkcja części, usługi technologiczne (analizy, optymalizacje, wdrożenia), usługi serwisowe (instalacje i uruchomienie maszyn, pomiary i kalibracje, serwis maszyn), usługi projektowe (przygotowanie projektów, badania wytrzymałościowe, doradztwo) oraz szkolenia stacjonlane (m.in. z zakresu technologii CNC i operatora-programisty CNC) i on-line (m.in. programowanie maszyn CNC).

HTM oferuje ponadto wyposażenie dodatkowe obrabiarek oraz gospodarkę chłodziwami i zarządzanie wiórami.

>>Zobacz Katalog usług HTM<<

Źródło: HTM

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę