HÜLLER HILLE wspiera lokalny rynek

HÜLLER HILLE wspiera lokalny rynek Galika

Mając na uwadze specyficzną sytuację rynkową, postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom dotychczasowych i nowych użytkowników obrabiarek HÜLLER HILLE i postawić na doświadczonego partnera biznesowego – firmę GALIKA, która zapewni lokalne wsparcie serwisu i sprzedaży maszyn. Przygotowaliśmy także dla Państwa specjalne oferty produktowe. Zapraszamy do kontaktu!

Firma HÜLLER HILLE produkuje najwyższej jakości poziome i pionowe 4- i 5-osiowe centra obróbcze o rozmiarze palety od 500 × 500 mm do 1000 × 1250 mm, które wyróżniają się także nieprzeciętnym designem.

Wykorzystując swoje ponad 40-letnie doświadczenie w produkcji centrów obróbczych, firma HÜLLER HILLE oferuje obecnie dwie nowoczesne serie maszyn do procesów obróbczych: NBH oraz NBV. Obie serie gwarantują doskonałą jakość obróbki, także w najbardziej wymagających procesach. Ponadto wyróżniają się solidną konstrukcją, długą żywotnością, wysoką precyzją i unikalnym magazynem narzędziowym zawierającym od 50 do nawet 300 narzędzi gotowych do natychmiastowego użycia. Innowacyjne centrum obróbcze serii NBH zapewnia najwyższą wydajność, stałą jakość obrabianych detali, wyjątkowo łatwą obsługę serwisową oraz konserwację, wysoką dostępność, a także najlepszą w swojej klasie obsługę i możliwość regulacji ustawień.

Na życzenie klienta dostępne są również zindywidualizowane rozwiązania produkcyjne – od pojedynczych maszyn po zaawansowane systemy (całe linie produkcyjne) do najbardziej wyszukanych zastosowań wymagających najwyższej jakości obróbki.

Życzymy Państwu zdrowia, optymizmu i sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku 2021!

Źródło: Artykuł sponsorowany (Galika)

Galika Sp. z o. o.

Galika Sp. z o. o.

Profil Firmy

Galika Sp. z o. o.