Innowacje tajwańskiego przemysłu na targach ITM

Innowacje tajwańskiego przemysłu na targach ITM TAITRA

TAITRA (Tajwańska Rada Rozwoju Handlu Zagranicznego) wspiera zrównoważony rozwój Polski w erze cyfrowej, wzmacniając relacje handlowe między Polską a Tajwanem. Z myślą o promocji inteligentnych rozwiązań tajwańskich producentów zaplanowała na targach ITM szereg wydarzeń, m.in. konferencję prasową i prezentacje tematyczne.

TAITRA od lat ułatwia polskim przedsiębiorcom nawiązywanie kontaktów handlowych z firmami tajwańskimi: organizuje spotkania B2B i misje handlowe tajwańskich przedsiębiorców do Polski, zaprasza na targi na Tajwan, oferuje wsparcie w wyszukiwaniu dystrybutorów w Polsce dla producentów z Tajwanu i przygotowuje listy dostawców produktów w odpowiedzi na zapytania handlowe polskich firm. Warto podkreślić, że usługi te są bezpłatne dla firm polskich.

Nie przegap okazji, by na własne oczy zobaczyć najnowsze innowacje tajwańskiego przemysłu w zakresie zielonych i inteligentnych technologii produkcji, w tym obrabiarek, ich kluczowych podzespołów i akcesoriów. Przekonaj się, jak dzięki tajwańskim technologiom Twój zakład może być efektywniejszy i przyjaźniejszy dla środowiska.

Wystawcy i produkty z Tajwanu podczas ITM 2024

HONOR SEIKI (hala 5, stoisko 48) – specjalistyczne obrabiarki i tokarki karuzelowe, w tym przełomowa tokarka karuzelowa, która stanęła na czele zrównoważonej rewolucji na rynku obrabiarek.

CHIN FONG (hala 4, stoisko 43) – oparte na algorytmach sztucznej inteligencji i wykorzystujące rozbudowane narzędzia do analizy danych systemy monitorowanie stanu maszyny w czasie rzeczywistym.

HIWIN (hala 3, stoisko 20) – precyzyjne urządzenia modułowe, silniki momentowe do stołów obrotowych i roboty przemysłowe.

CHUMPOWER (hala 5, stoisko 96) – oprzyrządowanie do obrabiarek, w tym uchwyty wiertarskie, narzędziowe, do gwintownic, systemy mocowania narzędzi we wrzecionie i gwintownice pneumatyczne.

KUENLIN (hala 5, stoisko 45) – zautomatyzowane oprzyrządowania do pras tłoczących, tłoczenia blach oraz kucia na zimno i na gorąco, a także planowanie linii produkcyjnych i dostarczanie zintegrowanych rozwiązań.

SANJET (hala 5, stoisko 48A) – magazyny łańcuchowe dwukierunkowe z uchwytami narzędziowymi i samoczynną regulacją naciągu.

SHAKO (hala 5, stoisko 42) – energooszczędne zawory elektromagnetyczne.

EANG LIAN (hala 5, stoisko 48A) – rozwiązania do precyzyjnej obróbki materiałów, w tym m.in. szczotki ścierne i szlifierskie.

Jako piąty największy na świecie eksporter obrabiarek Tajwan ma nadzieję odegrać istotną rolę w dostarczaniu do polskich łańcuchów dostaw wyposażenia niezbędnego do ich dalszego rozwoju.

Tajwan ma ogromne doświadczenie w wytwarzaniu nie tylko sprzętu komputerowego i telekomunikacyjnego, ale również obrabiarek. Tajwańskie przedsiębiorstwa są zatem zdolne do dostarczania klientom niestandardowych inteligentnych rozwiązań w krótkim czasie. W 2023 r. wartość eksportu tajwańskich obrabiarek i akcesoriów wyniosła 4,09 mld dolarów. W sumie tej zawierają się urządzenia o łącznej wartości 23,71 mln dolarów, które trafiły do Polski. Nie brakuje potencjału, by wynik ten był jeszcze lepszy. 


Taiwan Smart ManufacturingTaiwan Trade Center Warsaw
tel.: 22 370 52 13
e-mail: warsaw@taitra.org.tw
www.taitra.org.tw

Hala 5 Stoisko 92