Inteligentne czujniki przepływu

Inteligentne czujniki przepływu firmy Emerson Emerson

Inteligentne czujniki przepływu firmy Emerson pozwalają na skuteczne wykrywanie usterek i redukcję kosztów operacyjnych.

Nieszczelności w systemach pneumatycznych powodują liczne awarie oraz przyczyniają się do zwiększania kosztów operacyjnych. Czujniki przepływu AVENTICS™ serii AF2 firmy Emerson stale monitorują zużycie powietrza, wysyłając sygnał w przypadku przekroczenia wstępnie ustawionych poziomów. Czujniki serii AF2 wyposażone są w zintegrowane interfejsy cyfrowej komunikacji, takie jak IO-Link, Ethernet oraz wyjścia analogowe, co pozwala klientom na optymalne wykorzystanie tych urządzeń do komunikacji z istniejącymi sterownikami.

Urządzenia te są jednymi z wielu komponentów Przemysłowego Internetu Rzeczy (IIoT) oferowanych przez firmę Emerson i przeznaczone są do instalacji sieciowych w wielu zakładach przemysłowych.

Artykuł sponsorowany (Emerson)

Emerson Automation Solutions

Emerson Automation Solutions

Firma Emerson z siedzibą w St. Louis, w Missouri (USA) to globalny lider dostarczający technologię i inżynierię zapewniające innowacyjne rozwiązania dla klientów z rynku przemysłowego, komercyjnego i konsumenckiego z całego świata. Dywizja Emerson Automation Solutions wspiera klientów w maksymalizowaniu produkcji procesowej, jednostkowej, ochronie środowiska oraz personelu przy jednoczesnej optymalizacji zużycia energii i ograniczaniu kosztów operacyjnych. Dywizja Emerson Commercial and Residential Solutions zajmuje się opracowywaniem rozwiązań w zakresie poprawy komfortu życia i zdrowia, ochrony jakości produktów spożywczych oraz tworzenia zrównoważonej infrastruktury.

Marka ASCO oferuje kompleksowe rozwiązania automatyzacji procesów dla szerokiej gamy aplikacji z różnych branż. W połączeniu z bogatym doświadczeniem firmy Emerson, rozwiązania te pomagają obniżyć koszty operacyjne oraz zwiększyć wydajność. Produkty ASCO obejmują ponad 50.000 pozycji z zakresu zaworów elektromagnetycznych, układów przygotowania powietrza, systemów odpylania, zaworów oraz siłowników pneumatycznych.

Oferta

Firma Emerson to światowy lider na rynku w zakresie produkcji elektrozaworów i automatyki przemysłowej, łączący najnowsze technologie, inżynierię i najbardziej innowacyjne rozwiązania. Produkty marki ASCO oferują kompleksowe rozwiązania automatyzacji procesów dla szerokiej gamy aplikacji z różnych branż. W połączeniu z bogatym doświadczeniem firmy Emerson, rozwiązania te pomagają obniżyć koszty operacyjne oraz zwiększyć wydajność. Produkty ASCO™ obejmują ponad 50.000 pozycji z zakresu zaworów elektromagnetycznych, układów przygotowania powietrza, systemów odpylania, zaworów oraz siłowników pneumatycznych.

Profil Firmy

Emerson Automation Solutions