IRONCAD - od modelu 3D do produkcji z wieczystą licencją CAD 3D

IRONCAD - od modelu 3D do produkcji z wieczystą licencją CAD TMSYS

IRONCAD to parametryczne oprogramowanie CAD 3D dla przemysłu, które stworzono z myślą o inżynierach i projektantach z różnych branż. Program oferuje licencję wieczystą bez obowiązku subskrypcji. To użytkownik decyduje, kiedy i czy chce  przejść na nowszą wersję programu, do tego bez ponoszenia opłat wstecznych. Licencje IRONCAD są pływające, można je przenosić między nieograniczoną liczbą stanowisk.
 

Zalety oprogramowania IRONCAD

To jedyny na świecie system CAD 3D oparty na dwóch silnikach graficznych – ACIS i PARASOLID. W połączeniu z wbudowanym translatorem plików CAD program pozwala na bezpośredni import projektów 3D z innych systemów CAD, z zachowaniem struktury drzewka.


Technologia „przeciągnij i upuść” oraz dedykowane branżowe katalogi IC-Normalia pozwalają na szybsze i bardziej dynamiczne projektowanie. Zaawansowane funkcjonalności i  rozszerzenia programu oferują wiele możliwości, m.in.: 
generowanie rozkrojów i automatyczne rozwijanie nawet mocno skomplikowanych detali blaszanych
tworzenie animacji ruchu urządzeń i wykrywanie kolizji w zespołach
fotorealistyczne wizualizacje
tworzenie profesjonalnej dokumentacji technicznej i wykonawczej z automatycznym zliczaniem elementów i ilości wykorzystanego materiału. 

Dodatkowym atutem programu są współpraca z systemami CAM, obsługa plików DWG/DX, obliczenia wytrzymałościowe czy analizy MES z Multi-Physics Simulation. Praca z IRONCAD to nie tylko skrócenie terminów realizacji zleceń, ale także wykluczenie błędów już na etapie projektowania. W efekcie następuje redukcja kosztów związanych z produkcją, magazynowaniem prototypów i finalnych produktów.

Istotnym elementem filozofii IRONCAD jest wspieranie klienta. Od prezentacji oprogramowania, po wdrożenie, i wsparcie posprzedażowe - jesteśmy z Tobą na każdym etapie!

Kontakt do TMSYS:

TMSYS sp. z o.o.
ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków
e-mail: dominika.szeliga@tmsys.pl
tel. 607 993 334
www.tmsys.pl