IRONCAD - od modelu 3D do produkcji z wieczystą licencją CAD 3D

IRONCAD - od modelu 3D do produkcji z wieczystą licencją CAD TMSYS

IRONCAD to parametryczne oprogramowanie CAD 3D dla przemysłu, które stworzono z myślą o inżynierach i projektantach z różnych branż. Program oferuje licencję wieczystą bez obowiązku subskrypcji. To użytkownik decyduje, kiedy i czy chce  przejść na nowszą wersję programu, do tego bez ponoszenia opłat wstecznych. Licencje IRONCAD są pływające, można je przenosić między nieograniczoną liczbą stanowisk.
 

Zalety oprogramowania IRONCAD

IRONCAD - od modelu 3D do produkcji z wieczystą licencją CAD 3D zdjęcie w treści artykułu

To jedyny na świecie system CAD 3D oparty na dwóch silnikach graficznych – ACIS i PARASOLID. W połączeniu z wbudowanym translatorem plików CAD program pozwala na bezpośredni import projektów 3D z innych systemów CAD, z zachowaniem struktury drzewka.


Technologia „przeciągnij i upuść” oraz dedykowane branżowe katalogi IC-Normalia pozwalają na szybsze i bardziej dynamiczne projektowanie. Zaawansowane funkcjonalności i  rozszerzenia programu oferują wiele możliwości, m.in.: 
generowanie rozkrojów i automatyczne rozwijanie nawet mocno skomplikowanych detali blaszanych
tworzenie animacji ruchu urządzeń i wykrywanie kolizji w zespołach
fotorealistyczne wizualizacje
tworzenie profesjonalnej dokumentacji technicznej i wykonawczej z automatycznym zliczaniem elementów i ilości wykorzystanego materiału. 

IRONCAD - od modelu 3D do produkcji z wieczystą licencją CAD 3D zdjęcie w treści artykułu

Dodatkowym atutem programu są współpraca z systemami CAM, obsługa plików DWG/DX, obliczenia wytrzymałościowe czy analizy MES z Multi-Physics Simulation. Praca z IRONCAD to nie tylko skrócenie terminów realizacji zleceń, ale także wykluczenie błędów już na etapie projektowania. W efekcie następuje redukcja kosztów związanych z produkcją, magazynowaniem prototypów i finalnych produktów.

Istotnym elementem filozofii IRONCAD jest wspieranie klienta. Od prezentacji oprogramowania, po wdrożenie, i wsparcie posprzedażowe - jesteśmy z Tobą na każdym etapie!

IRONCAD - od modelu 3D do produkcji z wieczystą licencją CAD 3D zdjęcie w treści artykułu

Kontakt do TMSYS:

TMSYS sp. z o.o.
ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków
e-mail: dominika.szeliga@tmsys.pl
tel. 607 993 334
www.tmsys.pl