ISL na ITM 2024: Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych

ISL na ITM 2024: Automatyzacja procesów magazynowych ISL

Firma ISL − jako producent i integrator rozwiązań w zakresie automatyzacji systemów dla logistyki produkcji i magazynów − projektuje, konstruuje oraz wdraża maszyny i regały, które optymalizują procesy logistyczne, niezależnie od ich przepływów, formatów i masy.

Od 2001 r. ISL z powodzeniem łączy doświadczenie z nieustannym rozwojem i doskonaleniem procesów produkcyjnych swoich klientów. W ten sposób kształtuje rynek automatycznych regałów i systemów logistycznych dla magazynów i zakładów produkcyjnych zgodnie z koncepcją Przemysłu 4.0.

ISL na ITM 2024: Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych zdjęcie w treści artykułu

Firma oferuje systemy składowania i transportu bliskiego w dwóch obszarach:

  • Jako producent zrobotyzowanych urządzeń dla logistyki produkcji − w oparciu o grupę produktów LogiTower, LogiComb, LogiTowerLoader (Logitower.eu) dla blach, elementów długich: rury, pręty, narzędzi, matryc, ciężkich i innych nietypowych towarów.
  • Jako integrator rozwiązań dla magazynów automatycznych w zakresie systemów szybkiej kompletacji i składowania komponentów − w tym jako wyłączny dystrybutor firmy Hänel GmbH, regałów windowych Lean-Lift i regałów karuzelowych Rotomat (regały obrotowe, regały okrężne), a także innych urządzeń i dostawców składowania pojemników, kartonów, części zamiennych, narzędzi, etykiet, półproduktów i wielu innych.

ISL na ITM 2024: Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych zdjęcie w treści artykułu

Firma ISL tworzy ponadto indywidualne rozwiązania magazynowe, które zapewniają efektywny przepływ materiałów w procesach produkcyjnych i magazynowych. Istotną rolę odgrywa w tym zrozumienie potrzeb rynku i klientów, co przekłada się na bardzo dobrze realizowaną ofertę usług. 

Firma zapewnia pełną integrację systemów i regałów automatycznych z systemami informatycznymi oraz kompleksową usługę – od indywidualnego projektu po produkcję, montaż i profesjonalną obsługę serwisową, a także wsparcie ponad 80 specjalistów na terenie całej Polski i za granicą.

Systemy oferowane przez firmę ISL znajdują zastosowanie w branży motoryzacyjnej, maszynowej, metalowej, farmaceutycznej, kosmetycznej, chemicznej, papierniczej, lotniczej, FMCG, elektronicznej, RTV/AGD, meblarskiej i wielu innych.

>>Zapraszamy na targi ITM – Hala 8 Stoisko 20<<

ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o.
ul. Skrajna 3B
31-331 Kraków
tel.: +48 12 29 28 100
e-mail: info@isl.pl
www.isl.pl
www.logitower.eu

Artykuł sponsorowany

ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o.

ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o.

ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o. istnieje od 2001 r. Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wdrażaniu automatycznych regałów dla przemysłu i logistyki. Centrala wraz z nowoczesnym centrum pokazowym regałów automatycznych Demo Center znajduje się w Krakowie, a nasze biura dodatkowo w Poznaniu, Warszawie i Koszalinie.

Jesteśmy producentem automatycznego magazynu blach, długich, ciężkich oraz nietypowych towarów LogiTower, wyłącznym dystrybutorem firmy Hänel w Polsce oraz dystrybutorem firmy TGW w zakresie automatycznego składowania pojemników i kartonów. Projektujemy indywidualne rozwiązania magazynowe dopasowane do potrzeb Klienta. Wśród proponowanych automatycznych systemów składowania znajdują się m.in. regały karuzelowe Rotomat oraz regały windowe Lean-Lift.

Zapewniamy integrację regałów automatycznych z systemami informatycznymi. Oferujemy kompleksową usługę, od indywidualnego projektu po montaż i profesjonalną obsługę serwisową oraz wsparcie ponad 60 specjalistów na terenie całej Polski.

Rynek docelowy:

  • magazyny i centra dystrybucyjne: kompletacja i składowanie,
  • produkcja: składowanie komponentów przy liniach,
  • montażowych,
  • magazyny utrzymanie ruchu,
  • narzędziownie,
  • inne zastosowania specjalne: działy kontroli jakości (próbki), magazyny etykiety, regały na ulotki i materiały promocyjne, etc.

Profil Firmy

ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o.