ITA na STOM 2024: 25-lecie ITA podczas tegorocznych Targów CONTROL-STOM

25-lecie ITA podczas tegorocznych Targów CONTROL-STOM ITA

Z ogromną przyjemnością informujemy, że firma ITA, lider w dziedzinie przemysłowej techniki pomiarowej, będzie obchodzić swoje 25-lecie działalności podczas tegorocznych Targów Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM w Kielcach. Jest to zarówno chwila refleksji nad czasem minionym jak i pełne optymizmu spojrzenie w przyszłość. Lata te były przepełnione nieustannym rozwojem i doskonaleniem firmy oraz zdobywaniem kolejnych, kiedyś wydawałoby się nieosiągalnych celów.

W  ramach naszej wystawy, mamy zaszczyt zaprezentować zarówno sprawdzone urządzenia z naszej bogatej oferty, jak i kilka ekscytujących nowości, które po raz pierwszy zostaną zaprezentowane na targach.

Powiązane firmy

Wśród premier znajdzie się SKANER 3D HandySCAN MAX – nowa linia ręcznych laserowych skanerów, przeznaczona do pomiarów obiektów o gabarytach do 15 metrów, która charakteryzuje się wyjątkową prędkością i  dokładnością skanowania. Przedstawimy również system pomiarowy FocusX firmy Bruker Alicona zaprojektowany do rozwiązywania kluczowych problemów pomiarowych klientów w  różnych branżach. System sprawdza się idealnie w  mierzeniu skomplikowanych i trudno dostępnych powierzchni i  jest niezastąpiony wszędzie tam, gdzie małe promienie, ostre kąty czy wąskie tolerancje to codzienność.

 Firma ITA z  powodzeniem łączy działalność w branży technik pomiarowych z solidną obecnością na rynku narzędziowym.

>>Zobacz więcej informacji o tegorocznej edycji targów STOM – Pobierz bezpłatny MM Magazyn Targowy<<

W ramach naszej szerokiej oferty z dumą przedstawiamy kolejną nowość – ustawiacz narzędziowy Kenova set line V244 firmy Kelch. To ekonomiczne i kompaktowe urządzenie ustanawia nowe standardy w  dokładnym pomiarze narzędzi, jednocześnie oferując łatwą i  intuicyjną obsługę. Sprzedaż urządzenia zaplanowana jest od kwietnia 2024 r.

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych najnowszymi rozwiązaniami w  dziedzinie techniki pomiarowej na nasze stoisko na Targach CONTROL-STOM (pawilon F, stoisko numer 24). To wyjątkowa okazja, aby osobiście przekonać się o zaletach prezentowanych nowości, spotkać się z naszym zespołem ekspertów i świętować razem z nami jubileusz 25-lecia firmy ITA.

 

>>Zapraszamy na targi STOM – HALA F STOISKO 24<<

 

ITA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Poznańska 104, Skórzewo, 
60-185 Poznań
tel.: 61 222 58 00
e-mail: info@ita-polska.com.pl
www.ita-polska.com.pl

Artykuł sponsorowany ITA

ITA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

ITA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

ITA to polskie przedsiębiorstwo, które od ponad dwóch dekad wspiera polski przemysł i naukę. W ofercie posiadamy rozwiązania ścisłej światowej czołówki producentów urządzeń pomiarowych i narzędzi skrawających. Firma posiada cztery specjalizowane laboratoria pomiarowo-badawcze, świadcząc usługi metrologiczne i kalibracyjne. Posiadamy Certyfikat Akredytacji Laboratorium Wzorcującego od Polskiego Centrum Akredytacji, dzięki któremu możemy świadczyć usługi wzorcowania zgodnie z normą ISO 17025.

Rozwiązania dostarczane przez ITA umożliwiają wykonywanie pomiarów o najwyższej dokładności. Systemy pomiarowe i narzędzia skrawające, które oferujemy wykorzystywane są do: zapewnienia jakości wyrobów gotowych, kontroli biernej i czynnej w trakcie procesu produkcyjnego, prowadzenia badań materiałowych, jak również do wytwarzania przedmiotów z szerokiej gamy materiałów włącznie z trudnoobrabialnymi.

 

OFERTA

 

USŁUGI:

 

Profil Firmy

ITA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.