Jak oszczędzić na firmowych zakupach

MerXu.com – jak oszczędzić na firmowych zakupach MerXu.com

Już blisko milion ofert jest dostępnych w nowym serwisie internetowym merXu.com dla kupujących poszukujących produktów w branżach, takich jak narzędzia, elektrotechnika i oświetlenie, budownictwo, instalacje, maszyny i metalurgia czy bezpieczeństwo. Wielu kupujących zadaje sobie pytanie, dlaczego miałbym kupować właśnie na merXu.com. Dzisiaj chcemy opowiedzieć, co takiego powoduje, że kupowanie na merXu jest właśnie tak wyjątkowe.

Obok tak oczywistych zalet jak bogata selekcja ofert pochodzących z kilku krajów europejskich czy możliwość negocjowania warunków transakcji w bezpośrednim kontakcie ze sprzedającym kupowanie na merXu ma jeszcze jedną, istotną zaletę.

Tu zdecydowanie więcej oszczędzasz, robiąc zakupy dla swojej firmy. 

MerXu ma do zaoferowania kilka propozycji, które pozwalają oszczędzić zarówno przy jednorazowych zakupach, jak też tych robionych częściej i systematycznie. 
    1. Darmowe dostawy. Robiąc zakupy na merXu praktycznie nie płacisz za dostawę. I to niezależnie czy kupujesz towar w kraju czy za granicą. MerXu pokrywa koszty dostawy już dla transakcji większych niż 100 zł. 
    2. Rabat 500. Jeśli wartość transakcji przekracza 500 zł, nieważne czy w jednym zakupie, czy kilku, merXu zwraca 500 zł. To może brzmi niewiarygodnie, ale tak właśnie jest. Jeśli zatem kupujesz maszynę za 1000 zł, to w rzeczywistości kosztuje ona tylko 500 zł.  Oszczędzasz 500 zł. 
    3. Retro-bonus. Jeśli robisz zakupy regularnie, a ich wartość przekracza w ciągu miesiąca 1000 zł, otrzymujesz zwrot wydanych pieniędzy aż do 10%. Tę propozycję można łączyć jak najbardziej z bezpłatną dostawą. Jeśli będziesz regularnie robił zakupy na merXu, to miesięcznie możesz zaoszczędzić 600 zł netto, a rocznie już nawet 7200 zł netto. 

Niezależnie od tych propozycji warto pamiętać, że sprzedający na merXu często oferują produkty w ilościach hurtowych. Stąd dla tego rodzaju zakupów kupowanie jest zawsze tańsze. Aby dobrze zilustrować, jak i ile można zaoszczędzić, można posłużyć się jakimś przykładem. Wyrzynarka akumulatorowa M18, BJS-0, 18 V kosztuje na merXu 920 zł netto, czyli podobnie jak w innych miejscach. 

Jeśli zakup ma miejsce w tym czasie, kiedy czytasz ten artykuł, to znaczy, że będzie on objęty promocją 500 zł, co oznacza, że koszt zakupu wynosi nie 920 zł netto, tylko 420 zł. No i jeszcze należy dodać do tego koszt dostawy, załóżmy, że wyniesie on 16 zł. Kwota 420 zł zmniejsza się zatem do 404 zł za produkt, za który w innych miejscach należy zapłacić 920 zł netto. 

Warto też dodać, że na merXu zawsze można negocjować ceny ze swoim potencjalnym dostawcą. Na platformie, zanim zdecydujemy się na zakup, istnieje możliwość bezpośredniego kontaktu ze sprzedającym. I nikt za to działanie nie będzie karał. W B2B musi zawsze istnieć możliwość dopytania o szczegóły transakcji, a co ważniejsze – również zapytania o możliwość niższej ceny, warunki płatności czy też wskazania jakichś niestandardowych wymagań.
 
To wszystko będziesz można zrobić za pomocą komunikatora, który znamy zapewne dobrze ze swojego prywatnego życia. To naprawdę proste. 
A zatem nie przegap tej szansy. Szukaj, pytaj, negocjuj i kupuj z rabatem 500 i bezpłatną dostawą na merXu. 

Źródło: merXu

merXu Sp. z o.o.

merXu Sp. z o.o.

merXu to internetowa platforma handlowa dla firm z regionu Europy Środkowo-Wschodniej działających w sektorze B2B – zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych podmiotów. Tworzy bezpieczne środowisko biznesowe, łączące zweryfikowanych kupujących i sprzedających, umożliwiając im realizowanie transakcji bezpośrednich lub poprzez zapytania ofertowe.

Profil Firmy

merXu Sp. z o.o.