Jeszcze więcej o stali

28.9.2015
Reklama
Reklama

Już po raz czwarty środowisko branży stalowej spotka się w Sosnowcu, by poznać najnowsze trendy na rynku dystrybucji wyrobów hutniczych w Polsce i w regionie podczas konferencji „Rynek stali w Europie Środkowo-Wschodniej". Patronat nad imprezą, która odbędzie się 7 listopada, objęło Ministerstwo Gospodarki. 

- Z roku na rok impreza się rozrasta - mówi Iwona Dybał, Prezes Polskiej Unii Dystrybutorów Stali - tradycyjnie sięgamy po ekspertów z zagranicy jak i rodzimych praktyków rynku. W tym roku nazwiska prelegentów są najlepszą wizytówką konferencji. Jeszcze nigdy nie prezentowali oni tak szerokiego spektrum działalności w zakresie handlu wyrobami hutniczymi.    

Reklama

Tegoroczna konferencja skupiona będzie wyłącznie na rynku stali. Kwestiom polskiego rynku poświęcone będą aż dwie części, zaś otwierająca sesja nakreśli obraz europejskiego hutnictwa: od rynku surowców, poprzez przepływy stali na Starym Kontynencie aż po prognozy cenowe. Prezentację otwierającą imprezę wygłosi wiceprezes EUROMETALU, Georges Kirps.   

Konferencja "Rynek stali w Europie Środkowo-Wschodniej" jest jednym z największych wydarzeń tego typu w branży stalowej. Podczas całodniowej imprezy przedstawiciele sektora stalowego będą mieli okazję dyskutować nad obecną kondycją branży oraz kierunkiem w jakim ona zmierza. Na konferencji przedstawiony zostanie pełen obraz rynku, ze szczególnym uwzględnieniem dystrybucji wyrobów hutniczych, wymiany handlowej, uwarunkowań działania branży, oraz aspektów finansowych. Podział prezentacji na konkretne grupy produktowe pogłębi wiedzę na temat wyspecjalizowanych segmentów rynku.   

Reklama

 - Jesteśmy niezwykle zadowoleni z faktu, że nasza konferencja już na stałe wpisała się do kalendarza imprez branżowych.  Co roku skupiając ponad 300 uczestników, stanowi ważny element poszerzania wiedzy o rynku, zarówno dla samych jego uczestników, jak i branż odbierających stal, mediów czy instytucji finansowych - dodaje Iwona Dybał.

Organizator konferencji, Polska Unia Dystrybutorów Stali pragnie aby w wydarzeniu uczestniczyło jak najwięcej przedstawicieli branży, dlatego też udział w konferencji jest bezpłatny.     

informacje o konferencji

Temat: „Rynek Stali w  Europie Środkowo-Wschodniej"
Czas: 7 XI 2012, godz. 10.00 - 16.00 (II dzień targów Steelmet 2012)
Miejsce: Sosnowiec, Expo Silesia, ul. Braci Mieroszewskich 124
Organizator: Polska Unia Dystrybutorów Stali
Więcej informacji: www.rynekstali2012.pl 

Reklama

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama