KIM – wszystko na remont, wszystko na budowę

KIM – wszystko na remont, wszystko na budowę MerXu.com

KIM jest firmą rodzinną, która na rynku istnieje już od 36 lat. Początki to wykonawstwo kontraktów budowlanych, które z czasem zostało rozszerzone o sprzedaż materiałów budowlanych znanych i cenionych na rynku marek.

Dziś firma KIM może zaproponować również kompleksową obsługę dostaw najwyższej jakości materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz, a także własne okna „Oknowscy” oraz usługi dekarskie Rasowi Dachowcy.

Sprzedaż hurtowa i detaliczna materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz

KIM prowadzi zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną, stacjonarną oraz internetową. Wszystkie oferowane produkty mają odpowiednie certyfikaty CE, a także deklaracje zgodności z normami polskimi i unijnymi. W KIM można zaopatrzyć się w:

  • materiały budowlane (m. in. cegły, zaprawy, izolacje, elementy zbrojeniowe);
  • pokrycia dachowe;
  • materiały instalacyjne (sanitarne, elektryczne, wentylacyjne, grzewcze);
  • produkty do wykończenia wnętrz (glazura, kamień naturalny, panele, farby, lakiery itp.);
  • wyposażenie łazienek (m. in. armatura, biały montaż, meble łazienkowe);
  • wyposażenie kuchni (AGD, okapy, zlewozmywaki);
  • meble i akcesoria oraz narzędzia ogrodowe;
  • narzędzia i wyposażenie warsztatu.

Firma KIM zapewnia wysokiej jakości produkty oraz terminowe dostawy. Może poszczycić się wieloma nagrodami i wyróżnieniami, w tym tytułem Gepard Biznesu czy Złoty Płatnik.

Na co mogą liczyć klienci KIM?

Wysokiej klasy materiały budowlane, narzędzia i produkty niezbędne do wykończenia wnętrz to jedynie część szerokiej oferty KIM skierowanej zarówno do odbiorców indywidualnych, specjalistów i fachowców. Klienci KIM mogą liczyć na własny transport firmy na terenie Warszawy, a także na dostawę do każdego miejsca na terenie Polski. Firma zapewnia również spedycję towarów za granicę.

KIM to nie tylko szeroka oferta materiałów i narzędzi niezbędnych przy budowie, remoncie czy wykończeniu domu i mieszkania. To także wyspecjalizowane usługi związane z dekarstwem – budowa konstrukcji dachowych i ich pokrycia z marką Rasowi Dachowcy.

Firma świadczy także usługi w zakresie obsługi inwestycji krajowych i zagranicznych (m. in. w Luksemburgu, Szwecji, Norwegii, Szwajcarii, Austrii). Klienci mogą liczyć na współpracę z projektantami czy obsługę w systemie zarządzania Just In Time.

Marka „Oknowscy”

W odpowiedzi na oczekiwania klientów, KIM stworzył markę „Oknowscy”. Ich okna i drzwi bazują na profilach aluminiowych oraz materiale PCV niemieckiego producenta Rehau. W ofercie, poza oknami i drzwiami balkonowymi, znajdują się również drzwi zewnętrzne i wewnętrzne przeszklone, w tym także przeciwpożarowe.

Warto wspomnieć także o systemie alarmowym, z którym współpracują okna i drzwi „Oknowscy”. Tradycyjne systemy alarmowe włączają się po wykryciu włamania. Jednak system Rehau Smart Guard jest inny. Wykrywa potencjalnego włamywacza rejestrując ruchy w strefie do 20 cm przed oknem, na zewnątrz budynku. Reaguje natychmiast prewencyjnie uruchamiając ostrzeżenia optyczne (jaskrawe światło LED) oraz akustyczne. Dodatkowo czujniki wstrząsów wykrywają użycie siły na ramę okna, co może spowodować załączenie syreny wewnętrznej, stanowiącej uzupełnienie systemu.

„Oknowscy” to nie tylko produkcja okien, ale także kompleksowa obsługa klienta. Gwarantujemy transport na terenie całej Polski, a także montaż okien i drzwi.

Wymienione w artykule produkty można obecnie kupić na platformie MerXu na bardzo atrakcyjnych warunkach. Obowiązują aktualnie promocje: „Premia za pierwszy zakup” - merXu zwraca do 1000 PLN za pierwszy zakup, „kasa wraca”, robiąc regularnie zakupy na merXu można uzyskać rocznie do 8000 PLN rabatu, member-get-member, zachęcając innych do robienia zakupów na merXu można odebrać 200 PLN za każde polecenie firmy która dokona transakcji na platformie oraz „darmowa dostawa” - merXu pokrywa koszty transportu miedzynarodowego i krajowego do kwoty 1400 PLN.

Artykuł sponsorowany (MerXu)

merXu Sp. z o.o.

merXu Sp. z o.o.

merXu to internetowa platforma handlowa dla firm z regionu Europy Środkowo-Wschodniej działających w sektorze B2B – zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych podmiotów. Tworzy bezpieczne środowisko biznesowe, łączące zweryfikowanych kupujących i sprzedających, umożliwiając im realizowanie transakcji bezpośrednich lub poprzez zapytania ofertowe.

Profil Firmy

merXu Sp. z o.o.