Klimawent – lider w rozwiązaniach wentylacyjnych

Klimawent – lider w rozwiązaniach wentylacyjnych Klimawent

Firma Klimawent projektuje i realizuje szeroki wachlarz instalacji odpylania przemysłowego. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu, które zgromadziliśmy przez ponad 30 lat, oraz zdobytej wiedzy stworzyliśmy innowacyjne systemy filtracyjne, które skutecznie oczyszczają powietrze na różnych stanowiskach pracy. Dzięki naszej determinacji i nieustannym innowacjom udało się nam wypracować pozycję lidera w branży filtro-wentylacyjnej.

Lata doświadczeń nauczyły nas, że najlepsze są proste rozwiązania. Staramy się o tym pamiętać, tworząc nasze urządzenia. Rezygnacja ze wszystkiego, co zbędne, na rzecz jakości i niezawodności jest świadomym wyborem i ten wybór doceniają nasi klienci.

W ofercie posiadamy: wentylatory, odciągi stanowiskowe, urządzenia filtro-wentylacyjne, odsysacze spalin samochodowych, pochłaniacze dymu tytoniowego, a także systemy automatycznego odśnieżania dachów samochodów ciężarowych.

Nasz eurządzenia chronią zdrowie i życie pracowników różnych branż i instytucji. Tworzymy je z myślą o osobach, które wykonują swą pracę w warunkach wyjątkowo szkodliwych dla zdrowia lub wręcz w warunkach zagrażających jego utracie.

Czynniki określające stabilność firmy Klimawent na rynku

Orientacja na klienta
Przez ponad 30 lat działalności priorytetem dla nas jest szybkie rozwiązywanie problemów naszych klientów.

Jakość
Produkujemy wysokiej jakości urządzenia i nie boimy się skomplikowanych projektów.

Zasięg działania
Obecni jesteśmy we wszystkich regionach Polski i Europy. Szeroka sieć oddziałów i dealerów umożliwia dostarczanie sprzętu z minimalnymi stratami logistycznymi i optymalizacją kosztów finansowych.

Niezawodność
Ponad 20 000 stałych klientów oraz współpraca z kluczowymi firmami dla kraju.

Kompetencje
Pracownicy Klimawent to eksperci w swojej dziedzinie. Wysokie kwalifikacje zawodowe pozwalają na produkcję i dostawę urządzeń według zasady pełnego cyklu – od opracowania dokumentacji projektowej po oddanie obiektu.

Technologiczność
W pracy wykorzystujemy wyłącznie nowoczesne technologie i najnowsze osiągnięcia techniczne w dziedzinie filtracji powietrza i wentylatorów.

 

>>Zapraszamy na STOM-Tool – Hala A Stoisko 52<<

 

logo KlimawentKLIMAWENT S.A.
ul. Chwaszczyńska 194
81-571 Gdynia
e-mail: klimawent@klimawent.com.pl
www.klimawent.com.pl

Artykuł sponsorowany Klimawent