Klingspor uruchomił nowy sklep internetowy

Klingspor
Reklama
Reklama

Dobrze znany i ceniony wśród użytkowników materiałów ściernych producent narzędzi nasypowych i wirujących z Bielska-Białej przeprowadził niedawno spektakularny lifting swojego sklepu internetowego. Sklep zyskał wiele nowych funkcjonalności i stał się jeszcze bardziej przyjazny dla użytkowników. Zarówno profesjonaliści, jak i zwykli majsterkowicze bez problemu znajdą w nim odpowiedni asortyment dla siebie.

Oferta sklepu obejmuje ponad 4000 artykułów. Poza klasycznymi narzędziami nasypowymi i wirującymi znajdują się w niej również narzędzia diamentowe do obróbki betonu i materiałów budowlanych – tarcze do cięcia oraz ściernice do szlifowania.

Program tarcz diamentowych – Klingspor do cięcia materiałów opiera się o trzy linie produktowe, różniące się od siebie m.in. żywotnością: Special, Supra i Extra, co zostało przejrzyście ujęte w kategorii produktów sklepu.  W ofercie tarcz diamentowych nie pominięto dobrze przyjętych przez rynek tarcz: DT 600 U oraz D 612 UT. Na uwagę zasługują również wspomniane wcześniej ściernice – m.in. ściernica do szlifowania betonu DS 300 B – oferując potencjalnym klientom wysoką wydajność w dobrej cenie.

>>Sklep internetowy firmy Klingspor<<

Spośród kilku tysięcy narzędzi dostępnych w sklepie internetowym bez problemu znajdziemy również szereg rozwiązań do obróbki metalu. Klingspor oferuje odpowiednie materiały do wszystkich popularnych typów maszyn i typowych zastosowań. Od tarcz do cięcia metalu Kronenflex aż do rozwiązań do obróbki spoin spawalniczych.

Klingspor — techniki cięcia i szlifowania

Powiązane firmy

Od ponad 127 lat Klingspor wyznacza światowe standardy w branży narzędzi ściernych. W zakładach produkcyjnych przedsiębiorstwa produkuje się ponad 50 tysięcy artykułów przeznaczonych do różnych zastosowań, między innymi wyroby ścierne na podłożu, tarcze do cięcia i do szlifowania, ściernice listkowe talerzowe, ściernice listkowe nasadzane oraz narzędzia diamentowe. 36 rozproszonych po całym świecie zakładów produkcyjnych i biur handlowych, zatrudniających łącznie ponad 3 tysiące pracowników umożliwia elastyczne dopasowanie produkcji do potrzeb rynków regionalnych. Ponad 460 wysoko wykwalifikowanych doradców terenowych, techników i inżynierów pracuje na całym świecie w pionie doradztwa.

W Polsce firma posiada dwa zakłady produkcyjne — Bielsku-Białej i w Kozach, w których łącznie pracuje prawie 900 osób. Najważniejsze pozycje z szerokiego (ponad 50 tys. SKU) portfolio produktowego są teraz dostępne po kilku kliknięciach na stronie: https://sklep.klingspor.pl

Źródło: Artykuł firmowy (Klingspor)

Profil Firmy

Klingspor