Laser Machine Service z maszynami HGTECH na targach ITM Industry Europe

Laser Machine Service z maszynami HGTECH na targach ITM Laser Machine Service

Tegoroczna edycja Targów ITM w Poznaniu była pierwszą, na której zaprezentowaliśmy urządzenia firmy HGTECH, choć nasza współpraca z tą firmą trwa już ponad dwa lata i wielu naszych klientów korzysta już z urządzeń tej marki.

Targi przyciągnęły szerokie grono przedstawicieli branży metalowej, co pozwoliło nam w pełni zaprezentować możliwości wycinarki laserowej Marvel 6000-3015 Pro, a także spawarki, czyszczarki i znakowarki laserowej. Wszystkie te urządzenia działają w oparciu o źródło fiber, a ich dużą przewagą, poza atrakcyjną ceną, jest niskie zużycie prądu oraz zastosowanie komponentów znanych europejskich producentów. 

Największe zainteresowanie wśród odwiedzających wzbudziła wycinarka laserowa Marvel, która zapewnia nie tylko wysoką jakość cięcia, ale również dużą prędkość obróbki materiału, ograniczając jednocześnie koszty cięcia oraz konserwacji maszyny do koniecznego minimum. Maszyny serii Marvel oferują szeroki zakres cięcia – standardowa maszyna wyposażona w źródło o mocy 6600 W umożliwia cięcie stali czarnej oraz nierdzewnej o grubości do 25 mm.

maszyna na targach przemysłowych

Producent maszyn Marvel, firma HGTECH, stawia na ciągły rozwój produkowanych maszyn, dlatego też na jesień tego roku zaplanowano premierę funkcji ukosowania wyciętych otworów. HGTECH będzie dopiero drugim producentem wycinarek laserowych oferujących taką funkcję w swoich maszynach. Nową funkcję maszyn Marvel będzie można bliżej poznać na zaplanowanych na jesień dniach otwartych w naszej firmie, na które już teraz serdecznie zapraszamy.

Nie mniejsze zainteresowanie wśród odwiedzających nasze stoisko wzbudziła ręczna spawarka laserowa SMART - HW, która pozwala na dużo szybsze spawanie, eliminując przy tym konieczność wtórnej obróbki spawu. Wykorzystanie źródła fiber w procesie spawania jest stosunkowo nowym rozwiązaniem, dlatego też, żeby umożliwić potencjalnym kupującym zapoznanie się z tym rozwiązaniem u siebie w firmie, na swoich elementach, oferujemy usługę przyjazdu na bezpłatny pokaz. Wystarczy skontaktować się z nami i umówić.

Możliwość pokazu u klienta dotyczy również innego urządzenia zaprezentowanego na targach – czyszczarki laserowej. Jest to urządzenie przeznaczone do usuwania z powierzchni metalowych rdzy, farby i oleju, zwłaszcza w trudnodostępnych miejscach, w których zawodzi tradycyjne czyszczenie.

maszyna na targach przemysłowych

Wszystkie oferowane przez nas urządzenia są objęte gwarancją i naszą opieką serwisową. Nasi klienci mogą liczyć na nasze wsparcie we wdrożeniu zakupionego urządzenia w swoje procesy produkcyjne.

Marka HGTECH jest coraz bardziej rozpoznawalna na rynku europejskim, świadczy o tym chociażby mocno już rozbudowana sieć europejskich przedstawicieli HGTECH, z którymi ściśle współpracujemy nad doskonaleniem oferowanych produktów. Mamy nadzieję, że kolejna edycja targów ITM będzie równie udana i pozwoli nam na dalsze budowanie świadomości marki HGTECH wśród przedstawicieli szeroko rozumianej branży metalowej.  

HGTECH logoLaser Machine Service Sp. z o.o.
ul. Hallera 23E
41-407 Imielin
tel.: 661 526 626
e-mail: biuro@hgtech.com.pl
https://hgtech.com.pl