M12 Fuel od Milwaukee - jeden system do ponad 70 narzędzi

Milwakuee
Reklama
Reklama

M12 Fuel od Milwaukee to niezrównana wytrzymałość i moc w kompaktowym rozmiarze. Ponad 70 unikalnych rozwiązań sprawia, że seria M12 to największy subkompaktowy system bezprzewodowy na rynku.

To wszechstronne elektronarzędzia, zaprojektowane i zbudowane
w celu zapewnienia niezrównanej wydajności podczas prac w trudnych warunkach tworzą kolekcję M12 Fuel. Wśród szerokiej gamy produktów M12 profesjonaliści z każdej branży znajdą optymalne rozwiązania dostosowane do swoich potrzeb.

Reklama

Oto kilka propozycji:

M12 SI-201C Subkompaktowa lutownica od Milwaukee posiada funkcję blokowania głowicy w trzech pozycjach: 0°, 45°, 90° oraz system kontroli temperatury dla większej precyzji lutowania.

M12 FIR38-201B Subkompaktowa grzechotka udarowa 3/8'' od Milwaukee z maksymalnym momentem obrotowym 75 Nm i 200 ob./min sprawia, że narzędzie jest idealnie dostosowane do prac łączeniowych wykonywanych
w mechanice pojazdowej.

Reklama

M12 CCS44-602X Pilarka tarczowa z tarczą o średnicy 140 mm od Milwaukee jest urządzeniem przeznaczonym do równego cięcia drewna i materiałów drewnopochodnych. Optymalne odprowadzanie wiórów i kurzu zapewnia utrzymanie czystości w miejscu pracy i lepszą widoczność podczas cięcia.

M12 CH-602X Młotowiertarka od Milwaukee to pierwszy, bezszczotkowy, kompaktowy młot montażowy na rynku. Zapewnia 0-6575 ud./min oraz 0-900 obr./min, a niski poziom wibracji 4,4 m/s umożliwia nieprzerwaną pracę nawet przez 8 godzin.

Zestawy Combo od Milwaukee składają się z praktycznych rozwiązań, takich jak wiertarko-wkrętarki, oświetlenie, akumulatory oraz inne urządzenia. Zamknięte w wygodnej torbie, tworzą idealny pakiet narzędzi przydatnych do pracy w trudnych warunkach.

Rewolucyjność systemu M12 FUEL potwierdza zaawansowana technologia zastosowana w urządzeniach, która integruje ze sobą trzy podstawowe innowacje Milwaukee, takie jak bezszczotkowy silnik Powerstate, akumulatory Redlithium-Ion oraz inteligentny system Redlink Plus.

Źródło: Milwaukeetool

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama