Markem-Imaje przedstawia SmartLase F250 – kompaktowy, gotowy na Przemysł 4.0 światłowodowy znakownik laserowy

SmartLase F250 – światłowodowy znakownik laserowy Coleman

Markem-Imaje, globalny dostawca kompleksowych rozwiązań w zakresie identyfikacji produktów w łańcuchu dostaw oraz przemysłowych systemów znakowania i kodowania, wprowadził na rynek laser SmartLase F250. Nowy kompaktowy i wydajny laser światłowodowy o mocy 20 W zapewnia wysokiej jakości trwałe znakowanie na metalach, plastikach, polimerach, m.in. na HDPE, PP, PVC, PS i in.

Ponieważ klienci coraz częściej stosują urządzenia do laserowego znakowania w aplikacjach związanych z identyfikacją i pakowaniem produktów, laser SmartLase F250 jest idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnych, szybkich linii produkcyjnych. SmartLase F250 jest pierwszym nowym produktem wprowadzonym na rynek po przejęciu przez Markem-Imaje firmy Solaris Laser, specjalizującej się w znakowaniu i kodowaniu laserowym.

znakowanie na butelkach plastikowych
Wyraźne, trwałe znakowanie na tworzywach jak HDPE, PP, PVC, PS i in.

 

Wysoce niezawodny SmartLase F250 zmniejsza koszty operacyjne dzięki mniejszej liczbie przestojów linii i wyeliminowaniu atramentu. SmartLase F250 zapewnia produkcję bez stosowania substancji chemicznych, co czyni go naprawdę przyjaznym środowisku i pomaga firmom osiągnąć cele związane ze zrównoważonym rozwojem.

opakowanie tabletek
Oprogramowanie CoLOS umożliwia automatyczne powielenie nadruku w postaci macierzy.

 

Kompaktowy i inteligentny laser SmartLase F250 jest idealny dla firm poszukujących najlepszej w swojej klasie jakości znakowania przy dużej prędkości, gdzie przestrzeń przy linii produkcyjnej jest na wagę złota. Stworzony z myślą o najtrudniejszych środowiskach pracy, kontroler SmartLase F250, głowica drukująca i interfejs użytkownika z ekranem dotykowym mają co najmniej stopień ochrony IP55, który zapewnia długą i niezawodną pracę w trudnych, zapylonych i wilgotnych warunkach.

Wyposażony w wiele funkcji SmartLase F250 jest zoptymalizowany pod kątem Przemysłu 4.0 z szeregiem interfejsów przemysłowych, które umożliwiają jego bezpieczną i bezproblemową integrację z nawet najbardziej złożonymi systemami automatyzacji zakładu i  wymogami produkcji. Zintegrowany, intuicyjny interfejs użytkownika zapewnia wzrost wydajności operacyjnej nawet o 20%

interfejs przemysłowy
Różnorodność interfejsów przemysłowych zapewnia bezproblemową integrację.

 

SmartLase F250 łączy szybkość i wydajność z prostotą, bezpieczeństwem i zrównoważonym rozwojem – powiedział Alex Koudriashov, Kierownik ds. marketingu produktów laserowych. – F250 to drukarka zaprojektowana z myślą o przyszłości. Mniej przestojów linii i brak konieczności stosowania  atramentu może radykalnie zmniejszyć OPEX, a eliminacja składników chemicznych sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą ograniczyć swój ślad węglowy.

głowica skanująca
Kompaktowa głowica skanująca.

 

Praktycznie bezobsługowy, SmartLase F250 zapewnia dodatkowe wsparcie dzięki pomocy MIVA (wirtualnego asystenta Markem-Imaje dostępnego na portalu producenta), który dostarcza klientom zdalne rozwiązywanie problemów, podczas gdy na większości rynków dostępne są umowy serwisowe z czasem reakcji 24 lub 48 h.

Coleman International Sp. z o.o.
ul. Glebowa 10
logo Markem-Imaje02-988 Warszawa
www.coleman.pl
e-mail: biuro@coleman.pl
tel.: +48 725 004005

Obserwuj nasz profil na LinkedInlogo Linkedin

Coleman International jest Oficjalnym Partnerem Markem-Imaje w Polsce.

Artykuł sponsorowany Coleman