Materiały budowlane i elementy złączne made in Taiwan

Materiały budowlane i elementy złączne made in Taiwan TAITRA

Chcesz poznać bliżej tajwańskich producentów najwyższej jakości materiałów budowlanych i elementów złącznych? Dołącz do webinarium organizowanego przez Tajwańską Radę Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA) i nawiąż nowe kontakty.

Transmisja webinarium: „Taiwan Excellence materiały budowlane i elementy złączne Tajwan 2020” odbędzie się 30 października o godz. 9:00 czasu polskiego. Seminarium internetowe koncentruje się na tajwańskim przemyśle materiałów budowlanych i elementów złącznych, w którym udział weźmie czterech zdobywców Taiwan Excellence – najbardziej prestiżowej nagrody przemysłowej na Tajwanie. Będą to: King Slide – druga co do wielkości marka prowadnic do serwerów; Sheh Kai – specjalizująca się w elementach złącznych wysokiej klasy takich jak wkręty bimetaliczne; TRONCO – ekspert w dziedzinie systemów do drzwi automatycznych; oraz Sheh Fung – specjalizująca się w elementach złącznych odpornych na korozję.

Plan i harmonogram wydarzenia:

  • 30 października 2020 (piątek), 9:00-11:30 polskiego czasu;
  • 9:00-10:00 - webinarium;
  • 10:00-11:30 - spotkania B2B z firmami*

※ Prezentacja oraz spotkania obędą się w języku angielskim.

>>Zobacz więcej szczegółów na temat webinarium<<

>>Formularz do darmowej rejestracji<<

Swoje produkty zaprezentują laureaci nagrody Taiwan Excellence 2020 – najważniejszej nagrody przemysłowej na Tajwanie:

1. King Slide
Firma King Slide została założona w 1986 r. jako producent okuć meblowych. Dzięki ciągłemu rozwojowi stała się międzynarodowym znanym dostawcą ODM systemów szynowych różnych zastosowań (IT, meble, AGD, przemysł) oraz znanym dostawcą wysokiej klasy okuć meblowych.
Prezentowany produkt: wysokiej klasy systemy machanicznych prowadnic do szuflad z otwieraniem "push-open", cichym domykaniem  oraz bezpiecznym systemem VDS (Vibration Safety Design) zapobiegającemu wypadnięciu szuflad na skutek nagłych wibracji.

2. Sheh Kai
Firma Sheh Kai Precision Co., Ltd została założona w 1992 r. i jest topowym producentem elementów złącznych (wkrętów) z bimetalu na Tajwanie. Znajdują one zastosowanie w budowie konstrukcji o wysokim stopniu odporności na korozję.
Prezentowany produkt: wkręcane kotwy do betonu.

3. TRONCO
Firma TRONCO powstała w 1994 r. Początkowo zajmowała się głównie rozwojem i produkcją czujników podczerwieni, następnie stopniowo rozszerzała ofertę o inne produkty peryferyjne kontroli dostępu. Obecnie skupia sie na inteligentnych systemach drzwi automatycznych, silnikach bezszczotkowych, elektronicznych systemach kontroli dostępu  oraz powiązanych akcesoriach. 
Prezentowany produkt: inteligentne systemy drzwi automatycznych.

4. Sheh Fung
Firma Sheh Fung została założona w 1973 r. i specjalizuje sie w produkcji wkrętów. Każdy etap procesu produkcyjnego podlega ścisłemu nadzorowi personelu kontroli jakości.
Prezentowany produkt: wkręty do drewna.

>>Udział jest bezpłatny, po rejestracji na maila zostanie przesłany link do webinarium<<

Liczba miejsc jest ograniczona.

webinarium Taitra

*Na indywidualne spotkania należy się zarejestrować poprzez zaznaczenie odpowiedniej opcji w formularzu zgłoszeniowym na webinar. Zachęcamy do wcześniejszej rejestracji!

Osoba kontaktowa w Taiwan Trade Center, Warsaw – polskim oddziale TAITRA
Paweł Kotański, pawel@ttcw.it.pl, tel: +48 22 370 52 13

Źródło: TAITRA