MerXu – międzynarodowa platforma B2B w branży przemysłowej

MerXu – międzynarodowa platforma B2B w branży przemysłowe MerXu.com

Zakupy przez Internet to gwarancja szybkości i wygody. Możliwość zakupu konkretnego przedmiotu jest łatwa, a sam proces przebiega sprawnie. Dzięki temu możesz nabyć potrzebny przedmiot, nawet jeżeli nie jest dostępny w Polsce. Poznaj zalety zakupów internetowych dla firm i ciesz się oszczędnościami, które wygenerują.

Korzyści płynące z zakupów on-line  

Największą zaletą zakupów on-line jest oszczędność czasu – spowodowane jest to brakiem konieczności wychodzenia do sklepu, by znaleźć pożądany produkt. Szybki i prosty dostęp do informacji w łatwy sposób pozwala na wyszukanie potrzebnej rzeczy. Zakupy przez Internet to także możliwość uzyskania dostępu do ofert handlowych, co pozwala dotrzeć do licznych informacji oraz asortymentu wszystkich sklepów, nawet tych zagranicznych. Szczegółowe opisy towarzyszące zdjęciom produktów, pozwalają na wybranie faktycznie tego, czego naprawdę potrzeba. 

Dużą zaletą zakupów robionych przez Internet jest możliwość skorzystania z dostawy kurierem.  Całodobowy dostęp do asortymentu sklepu pozwala na zrobienie konkretnych zakupów o dowolnej porze, a brak fizycznej obecności w sklepie w dobie pandemii koronawirusa zapewnia bezpieczeństwo. Ważną cechą zakupów on-line jest także możliwość poznania opinii innych użytkowników o danym produkcie dzięki komentarzom.

Sektor B2B – internetowa platforma handlowa

Nowoczesnym rozwiązaniem dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych podmiotów jest międzynarodowa platfroma B2B MerXu. Tworzy ona bezpieczne i skuteczne środowisko biznesowe, które łączy zweryfikowanych kupujących i sprzedających. Celem platformy jest wsparcie przedsiębiorstw w cyfrowej transformacji, dzięki dostarczeniu kompletnego, konkretnego narzędzia do internetowego handlu B2B w międzynarodowej skali.

Platforma MerXu dedykowana jest przedsiębiorcom, którzy chcą znaleźć odpowiednie produkty dla swojej branży. Działa ona na ośmiu rynkach: polskim, czeskim, słowackim, estońskim, litewskim, niemieckim, rumuńskim oraz węgierskim. Kategorie przemysłowe, na których skupia się ta innowacyjna platforma to chemia, budownictwo, elektronika, instalacje, mechanika, BHP i narzędzia dla profesjonalistów.

E-handel – szybkość, jakość, wygoda

Zakupy przez Internet zapewniają wygodne i szybkie dokonanie transakcji. Dzięki MerXu możesz swobodnie przeglądać oferty i wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie poparte opiniami innych przedsiębiorców. Warto korzystać z nowoczesnych platform zakupowych, które pozwalają na zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Aby zamówić potrzebny towar, wystarczy kilka kliknięć myszką. Przekonaj się, jakie to proste i zamień tradycyjne zakupy w hurtowni na internetowe składanie zamówień.

Wymienione w artykule produkty można obecnie kupić na platformie MerXu na bardzo atrakcyjnych warunkach. Obowiązują aktualnie promocje: “Premia za pierwszy zakup” - merXu zwraca do 1000 PLN za pierwszy zakup, “kasa wraca”, robiąc regularnie zakupy na merXu można uzyskać rocznie do 8000 PLN rabatu, member-get-member, zachęcając innych do robienia zakupów na merXu można odebrać 200 PLN za każde polecenie firmy która dokona transakcji na platformie oraz “darmowa dostawa” - merXu pokrywa koszty transportu miedzynarodowego i krajowego do kwoty 1400 PLN.

Artykuł sponsorowany (MerXu)

merXu Sp. z o.o.

merXu Sp. z o.o.

merXu to internetowa platforma handlowa dla firm z regionu Europy Środkowo-Wschodniej działających w sektorze B2B – zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych podmiotów. Tworzy bezpieczne środowisko biznesowe, łączące zweryfikowanych kupujących i sprzedających, umożliwiając im realizowanie transakcji bezpośrednich lub poprzez zapytania ofertowe.

Profil Firmy

merXu Sp. z o.o.