Metal Team na STOM 2024: Zautomatyzowane centrum tokarskie i nowa marka

Metal Team na STOM 2024: Zautomatyzowane centrum tokarskie Metal Team

Metal Team, lider w dziedzinie obróbki skrawaniem, z dumą oferuje kompleksowe rozwiązania technologiczne, które łączą zaawansowane maszyny CNC, precyzyjne systemy mocowań oraz systemy automatyzacji na najwyższym poziomie. Nasza specjalność to dostarczanie innowacyjnych technologii, które wyznaczają nowe standardy w branży, zapewniając naszym klientom niezrównaną efektywność i dokładność produkcji.

Podczas targów STOM w centrum uwagi stanie nasze centrum tokarskie SMEC, wyposażone w zaawansowaną głowicę rewolwerową w układzie zautomatyzowanym z REXIO MINI.

SMEC PL2000M to niezawodna tokarka, która specjalizuje się w obróbce detali o skomplikowanych geometriach, wymaganych m.in. w branży zbrojeniowej, w tym elementów mechanizmów strzeleckich, części do systemów naprowadzania czy komponentów silników lotniczych.

Razem z REXIO MINI zapewniają najwyższą precyzję i wydajność. Ponadto dzięki wprowadzeniu dodatkowych wymiennych nakładek REXIO MINI jest w stanie obsłużyć zarówno detale okrągłe typu „wałek”, typu „kostka”, płaskie detale okrągłe czy też nietypowe detale ze względu na kształt lub gabaryt.

ramię robota i wymienne nakładki

W czasie targów STOM na naszym stoisku C-24 w hali C będzie miała miejsce premiera nowej marki, która będzie dostępna w naszej ofercie już od 19 marca 2024 r. Odpowiadamy na potrzeby rynku i wzbogacamy nasze portfolio o niezawodne maszyny pięcioosiowe, które specjalizują się w obróbce bezobsługowej i multitaskingu. Na naszym stoisku będzie można zobaczyć premierowe produkty!

>>Zobacz więcej informacji o tegorocznej edycji targów STOM – Pobierz bezpłatny MM Magazyn Targowy<<

W Metal Team nie jesteśmy tylko dostawcą maszyn CNC – jesteśmy partnerem w dziedzinie zaawansowanych technologii obróbki, wspierającym naszych klientów poprzez wsparcie techniczne, technologiczne, serwisowe, szkoleniowe w zakresie sprzedawanych maszyn, projektowanych następnie produkowanych systemów mocujących oraz opracowywanych i dostarczanych rozwiązań automatyzacji procesów obróbki skrawaniem.

Nasi eksperci będą do Państwa dyspozycji, gotowi przedstawić nasze produkty, omówić indywidualne potrzeby i zaoferować rozwiązania dopasowane do specyfiki działalności każdego klienta.

 

>>Zapraszamy na targi STOM – Hala C Stoisko 24<<

 

Metal Team Sp. z o.o. Sp. K.
Wanaty, Warszawska 2E
42-260 Kamienica Polska
tel.: 34 326 12 15
metalteam@metalteam.pl
www.metalteam.pl

Artykuł sponsorowany Metal Team 

Profil Firmy

Metal Team