Miliony produktów w najlepszych cenach dla Twojej firmy

Miliony produktów w najlepszych cenach dla Twojej firmy MerXu.com

merXu to europejska platforma handlowa, która umożliwia handel między firmami w Polsce i zagranicą. Można na niej znaleźć ponad 6 milionów produktów i usług skierowanych do firm m.in. z branży budowlanej, elektrycznej i oświetleniowej, hydraulicznej, narzędziowej czy maszynowej. Korzystanie z platformy nie wiąże się z żadnymi kosztami a dzięki promocjom i darmowej dostawie można tylko zyskać. Poznaj wszystkie powody, dla których warto zacząć współpracę z merXu.

1. Nowi klienci

merXu wspiera pozyskiwanie nowych klientów. Sprzedający na platformie mogą zwiększać swoją sprzedaż nie tylko na rynkach lokalnych, ale również w Czechach, na Słowacji, Estonii, Litwie, Rumunii, Węgrzech a od niedawna także w Niemczech. Już dzisiaj ponad połowa wszystkich transakcji ma charakter międzynarodowy. Wystarczy tylko wystawić swoje oferty na platformie, aby były dostępne milionom nowych klientów. Twoje oferty zostaną przetłumaczone na lokalne języki krajów, w których operuje platforma. Platforma zapewnia bezpośredni kontakt z potencjalnymi klientami i ustalanie szczegółów transakcji – i to wszystko bez ruszania się sprzed ekranu komputera. 

2. Marketing internetowy

merXu.com prowadzi szereg działań marketingowych, które mają przyciągnąć na platformę nowych kupujących. Promocja opiera się m.in. na mocnej ekspozycji oferty i usług dostępnych na platformie. Oferty sprzedających łatwo znaleźć w wynikach wyszukiwania Google, zarówno tych płatnych, jak i organicznych oraz społecznościach profesjonalistów w social media. Platforma jest też intensywnie reklamowana w branżowych portalach internetowych. Dzięki temu firmy nie muszą inwestować w podejmowanie swoich działań marketingowych, ponieważ robi to za nich merXu.com.

 3. Konkurencyjne ceny – promocje dla wszystkich

merXu.com systematycznie powiększa swoją ofertę o produkty i usługi z kolejnych krajów. Szeroki wybór i atrakcyjne ceny osiągane dzięki negocjacjom sprawiają, że każda firma znajdzie tutaj kontrahentów do współpracy. Przedmioty można znaleźć poprzez rozbudowane drzewo kategorii lub wyszukiwarkę na stronie głównej merXu. Dostępna opcja “Zapytań ofertowych” umożliwia dotarcie do przedmiotów niedostępnych obecnie na platformie, ale dostępnych w ofercie sprzedających. Ponadto, merXu wspiera zakupy na platformie, organizując atrakcyjne promocje dla kupujących, takie jak Cash box czy pokrywając koszty transportu dla transakcji międzynarodowych.

4. Zweryfikowane firmy

Platforma dedykowana jest tylko zweryfikowanym wcześniej firmom. Jako sprzedający nie musisz obawiać się nierzetelnych czy przypadkowych kupujących. Ponadto, każdy sprzedający może pobrać w ciągu miesiąca 10 raportów, które pozwolą mu zweryfikować wiarygodność płatniczą swoich potencjalnych kontrahentów.

5. Wsparcie sprzedających

Zespół wsparcia udziela niezbędnej pomocy sprzedającym zarówno w procesie wystawiania ofert na platformie, jak też na każdym etapie posługiwania się funkcjonalnościami platformy. Pracownicy merXu wyjaśnią, jak wystawić oferty, aby były widoczne na wybranych rynkach, jak obsłużyć wchodzące zamówienia w panelu sprzedającego czy skorzystać z promocji. Zależy nam na Waszym sukcesie.

>>Zarejestruj się na merXu, europejskiej platformie handlowej tylko dla firm<<

Artykuł sponsorowany merXu

merXu Sp. z o.o.

merXu Sp. z o.o.

merXu to internetowa platforma handlowa dla firm z regionu Europy Środkowo-Wschodniej działających w sektorze B2B – zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych podmiotów. Tworzy bezpieczne środowisko biznesowe, łączące zweryfikowanych kupujących i sprzedających, umożliwiając im realizowanie transakcji bezpośrednich lub poprzez zapytania ofertowe.

Profil Firmy

merXu Sp. z o.o.