Richo na STOM 2024: Najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie

Richo na STOM 2024: Najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie Richo Polska

Oferujemy najwyższej jakości maszyny – m.in. tokarki CNC, szlifierki, podajniki prętów czy manipulatory – od uznanych producentów. Produkty te cechują się dużą precyzją i nowoczesną konstrukcją, co gwarantuje wydajną i komfortową pracę. Oferujemy również szkolenia z zakresu ich obsługi i niezbędny serwis.

Pionowe centra obróbcze

Proponujemy wyspecjalizowane pionowe centra obróbcze z 3 różnymi typami prowadnic: liniowymi, ślizgowymi oraz prowadnicami ślizgowymi i  liniowymi. Dzięki nim możliwa jest perfekcyjna i wydajna obróbka frezarska, wielkoseryjna, jak również możliwość produkcji form i tłoczników.

Wytaczarki

Wytaczarka stołowa serii UBM to numerycznie sterowana stołowa wiertarko-frezarka, która ma szerokie możliwości technologicznego wykorzystania w  operacjach frezarskich, wiertarskich, rozwiercających i  gwintujących. Jest to pozioma wytaczarka stołowa typu ,,T” z  wysuwanym wrzecionem roboczym, z  wrzeciennikiem umieszczonym na prowadnicach poprzecznych i  stołem obrotowym na prowadnicach wzdłużnych. Maszyna została zaprojektowana przy użyciu komponentów renomowanych producentów (m.in. Bosch, Siemens, Heidenhain, SKF i ZF)

Richo na STOM 2024: Najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie zdjęcie w treści artykułu

Tokarki CNC

Oferowane tokarki CNC oferują szerokie spektrum możliwości precyzyjnej obróbki metalu. Umożliwiają dopasowanie specyficznych parametrów do indywidualnych oczekiwań klienta. Najwyższa jakość maszyn, a  także profesjonalny serwis stwarzają idealne warunki pracy dla każdego parku maszynowego także małego przedsiębiorstwa.

>>Zobacz więcej informacji o tegorocznej edycji targów STOM – Pobierz bezpłatny MM Magazyn Targowy<<

W naszej ofercie znajdują się m.in. automaty prętowe, tokarki z łożem płaskim i łożem skośnym oraz tokarki ekonomiczne. Dostępne są one co najmniej w kilku różnych modelach, dzięki czemu można dokładnie określić potrzeby przedsiębiorstwa i  je zrealizować przy wyborze optymalnych parametrów urządzenia.

Richo na STOM 2024: Najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie zdjęcie w treści artykułu

Szlifierki

Wykończenie wcześniej obrobionych różnymi metodami elementów jest niezwykle istotnym procesem. Od niego zależy nie tylko końcowy efekt, ale również to, czy cała wykonana praca nie zostanie zmarnowana. Dlatego oferujemy najwyższej jakości, doskonale doprecyzowane szlifierki do metalu.

W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim szlifierki do wałków, do otworów i  do płaszczyzn. Dzięki temu inwestorzy mogą z  jeszcze większą precyzją dopasować konkretne maszyny do potrzeb zaplanowanej produkcji

Richo na STOM 2024: Najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie zdjęcie w treści artykułu

 

>>Zapraszamy na targi STOM – Hala A Stoisko 18<<

 

Richo Polska
ul. Siennicka 26F, 80-758 Gdańsk
tel. ‭781 677 446
e-mail: richo@richo.pl, biuro@richo.pl
www.richo.p

Artykuł sponsorowany Richo Polska

RICHO Polska

RICHO Polska

RICHO Polska specjalizuje się w sprzedaży, serwisie i modernizacji maszyn przeznaczonych do obróbki metalu, a także prowadzi specjalistyczne szkolenia dla operatorów. Nasza kadra to grupa doświadczonych inżynierów, którzy w swej wieloletniej praktyce zajmują się wdrażaniem zautomatyzoawnych linii produkcyjnych, integracją obrabiarek CNC z manipulatorami oraz rozwiązywaniem złożonych problemów związanych z ich obsługą i serwisem.

Oferta

Oferta frmy RICHO Polska to szeroki asortyment obrabiarek CNC produkcji tajwańskiej. Katalog produktów obejmuje: pionowe centra obróbcze CNC, tokarki CNC, tokarki karuzelowe, automaty tokarskie, magazyno-podajniki pręta i manipulatory, a także szlifierki do wałków i płaszczyzn, narzędzia i oprzyrządowanie do maszyn oraz piły taśmowe..

Kilka maszyn w ofercie wyróżnia się opatentowanymi rozwiązaniami zastosowanymi w tych obrabiarkach.

Profil Firmy

RICHO Polska