Nowa generacja wycinarek plazmowych polskiego producenta

Nowa generacja wycinarek plazmowych firmy Metal-Technika Metal-Technika

Dynamiczny rozwój nowej generacji maszyn dla przemysłu metalowego dostarcza coraz wydajniejsze urządzenia, które optymalizują procesy produkcyjne. Pracom nad produkcją wycinarek plazmowych CNC nieodłącznie towarzyszy myśl o stworzeniu wydajnych, spełniających restrykcyjne normy i jednocześnie ekonomicznych maszyn, które będą w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Dzięki ciągłemu rozwojowi technologicznemu firma METAL-TECHNIKA Rafał Cygan sprosta każdemu wyzwaniu narzuconemu przez klienta. Sercem wycinarek plazmowych firmy jest niezawodny system sterowania zbudowany na komponentach firmy Mitsubishi. W wycinarkach wykorzystywane są doskonałej jakości źródła plazmowe firm FORMICA oraz KJELLBERG. Stosowane podzespoły najwyższej jakości gwarantują jakość i zadowolenie klienta. Do przepalania grubszych materiałów oferowane są również instalacje gazowe z palnikiem GCE propan-butan z możliwością cięcia do 300 mm.

Produkty firmy METAL-TECHNIKA mają szeroką gamę zastosowania w sektorze przemysłu metalowego. W celu zapewnienia czystego otoczenia miejsca pracy, jak i ochrony środowiska montowane są innowacyjne systemy filtrowentylacyjne, które redukują zanieczyszczenia stałe w 99,9%. W tym celu stoły robocze wyposażone są w inteligentny systemem sterowania grodzi, który zapewnia doskonałą sprawność systemu odciągowego.

Firma oferuje telefoniczne wsparcie techniczne, a także serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny.

Zainwestuj w polski produkt, dołącz do grona zadowolonych klientów i przekonaj się osobiście o jakości  produktów i usług firmy METAL-TECHNIKA.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia prezentowanych produktów oraz zapoznania się z szeroką gamą naszych maszyn i urządzeń. Wybierając firmę METAL-TECHNIKA, będziesz pewien, że Twoja firma osiągnie zamierzony cel.

Artykuł sponsorowany (Metal-Technika)