Nowa serwoprasa MSP400 firmy Schuler

Raven Media
Reklama
Reklama

Targi EUROTOOL dla firmy Schuler Poland Service są miejscem prezentacji nowej generacji serwo prasy MSP 400.

Prasa o mocy 4,000 kN oferuje wszystko, co jest niezbędne do wydajnej produkcji: innowacyjny napęd, precyzyjną produkcję części, długą żywotność narzędzi i to wszystko w atrakcyjnej cenie.

Reklama

Innowacyjny napęd nowej serwoprasy MSP400 firmy Schuler jest wyposażony w dwa sprzężone elektrycznie, dowolnie programowalne silniki serwo. Fabrycznie zaprogramowane krzywe ruchów suwaka dostosowane są do różnych procesów. Prasy typu MSP400 można płynnie i uniwersalnie dostosować do wszystkich zastosowań — wytłaczania, obróbki plastycznej, cięcia, kształtowania, gięcia lub ciągnięcia. Aby zoptymalizować krzywe, opcjonalnie można wyposażyć prasę w specjalistyczny program umożliwiający dowolne programowanie pracy suwaka.

Reklama

Źródło: Schuler

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama