Nowe dyski 3M z ziarnem cyrkonowym

3M
Reklama
Reklama

Na rynku pojawił się nowy dysk ścierny 3M 551U z ziarnem cyrkonowym przeznaczony do trudnych aplikacji w metalu, drewnie i kompozytach. To rozwiązanie, które działa wyjątkowo szybko i wydajnie.

Innowacyjny podkład papierowy zastosowany w dyskach, choć wyjątkowo twardy, jest równocześnie bardzo elastyczny. W połączeniu z ostrym ziarnem cyrkonowym sprawia, że nowe dyski od 3M gwarantują ostrą rysę od samego początku pracy. Ich siła ścierania pozostaje niezmienna nawet na nierównych i nieregularnych powierzchniach, a także podczas pracy na krawędziach. Dzięki systemowi Hookit nowe dyski można w łatwy sposób bardzo precyzyjnie zamocować.

Reklama

- Dyski 3M 551U zaprojektowano dla maksymalnego komfortu i wydajności pracy. Ziarno cyrkonowe na podkładzie z papieru gwarantuje szybkie wykonanie pracy bez zapychania materiału - mówi Kamil Babski, inżynier serwisu technicznego z 3M Poland. - Dodatkowo rysa jaką uzyskujemy po zastosowaniu produktu jest stała i jednolita przez cały czas pracy. Nowe dyski 551U najlepiej stosować ze szlifierkami pneumatycznymi dostępnymi w ofercie 3M.

Dysk 3M 551U Ziarno cyrkonowe to:
- dłuższa żywotność i szybsza praca,
- wyjątkową odporność na zapychanie,
- duża wytrzymałość materiału na nierównych powierzchniach i krawędziach,
- wyjątkowe rezultaty stosowania w połączeniu z nową 3M Szlifierką oscylacyjną z serii Elite.
Cena w zależności od średnicy wynosi od 1,90 zł do 2,20 zł.

Reklama

Więcej informacji na: www.3m.pl

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama