Nowe procesory Intel Xeon dla Automation PC 910

B&R
Reklama
Reklama

Automation PC 910 firmy B&R od teraz dostępny jest również opcjonalnie z procesorem Intel Xeon. Nowa architektura zapewnia 50-procentowy wzrost wydajności w porównaniu do poprzednich wysokowydajnych procesorów serii Core i. 

Taki poziom wydajności umożliwia skuteczną obsługę wszystkich aplikacji, które wymagają szybkiej analizy dużych ilości danych, takich jak systemy wizyjne, przygotowanie danych do aplikacji działających w chmurze i gromadzenie danych w celu ich analizy jakościowej.

Reklama

Maksymalna wydajność dla złożonych zadań
Cała gama procesorów dostępnych dla Automation PC 910 zapewnia maksymalną moc obliczeniową dla najbardziej złożonych zadań. Nowy czterordzeniowy procesor Xeon umożliwia komputerom Automation PC 910 wydajność CPU, która była wcześniej zarezerwowana dla dużych serwerów.

Seria komputerów przemysłowych Automation PC 910 oferuje wszystkie zalety w pełni modułowego i skalowalnego rozwiązania. Trzy dostępne warianty obudowy oferują od jednego do pięciu slotów rozszerzeń, które mogą obsługiwać wiele różnych kart interfejsowych oraz urządzeń do przechowywania danych. Nowy procesor działa na standardowych systemach operacyjnych Windows 10 IoT Enterprise oraz Linux.

Reklama

Źródło: B&R

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama