Nowe typoszeregi imadeł NC RÖHM

Rohm
Reklama
Reklama

Firma RÖHM rozszerzyła program imadeł NC o nowe typoszeregi, aby pełniej dopasować się do aktualnych wymagań technologicznych.

Na rynku obserwowane jest zwiększone zapotrzebowanie na imadła typu NC, w szczególności do pewnego i precyzyjnego mocowania delikatnych detali w obróbce 5-osiowej. Do tego typu operacji nie ma potrzeby stosowania wzmacniania siły zacisku i wystarczy klasyczny, ręczny zacisk.

Reklama

Nowy typoszereg imadeł NC RÖHM typu RKE-M spełnia w 100% takie wymagania i co najważniejsze - jest bardzo atrakcyjny cenowo. Konstrukcja zacisku, oparta na sprawdzonym, klasycznym mechanizmie dosuwu szczęk, gwarantuje dużą siłę mocowania oraz odpowiada wieloletnim przyzwyczajeniom operatorów.

Imadła RKE-M charakteryzują się modułową i uniwersalną zabudową do operacji w poziomie, pionie i na bokach oraz do zabudowy w wieżach dwu- i czterostronnych.

Również nowe imadła NC RÖHM centryczne typu RZM (na głównym zdjęciu) z szerokością szczęk 92 mm, swoją precyzją, wysoką trwałością oraz atrakcyjną ceną staną się z pewnością liderem w swoim typoszeregu.

Reklama

Kompaktowa, stabilna konstrukcja o małym obrysie oraz wysokie położenie szczęk przesuwających się w teleskopowych prowadnicach pozwalają na pewne i powtarzalne mocowanie przedmiotów o dużych zakresach wymiarowych do obróbki 5-osiowej, bez konieczności stosowania specjalnych szczęk.

http://eshop.roehm.biz/roehm_de_de/rkz.html

Dodatkowe informacje o imadłach można uzyskać na: www.roehm.biz.


ROEHM POLSKA Sp. z o. o.
Aleje Jerozolimskie 424A
05-800 Pruszków / Poland
Tel: +48 22 759 59 90
Fax: +48 22 759 59 99
Mobile: +48 608 650 567
E-Mail: hubert.zalewski@roehm.biz

Źródło: RÖHM

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama