Nowości Beghelli na targach Energetab 2019

Energetab
Reklama
Reklama

Od 17 do 19 września w Bielsku-Białej odbędą się największe w Polsce targi energetyczne Energetab. Zwiedzający będą mieli okazję poznać najnowszą technologię, aparaturę oraz urządzenia dla przemysłu energetycznego.

Beghelli-Polska podczas targów przedstawi nowość w ofercie – H400 LED TOP 3 ze zwiększonym strumieniem (do 33 tys. lumenów) oraz biodynamiczne oświetlenie, technologię HCL podążającą za rytmem dobowym człowieka. Nie zabraknie także upominków oraz gadżetów związanych z Włochami, krajem z którego wywodzi się marka.

Reklama

Ponadto Beghelli zaprezentuje swoją nową odsłonę. Opracowany Key Visual, który do tej pory wykorzystywany był głównie w komunikacji online, będzie miał swoją premierę podczas prezentacji stoiska.

Na targach Energetab pojawi się ponad 700 wystawców z Polski oraz całej Europy, Azji i USA. Teren wystawowy obejmie łącznie ponad 35 tys. m² powierzchni hali wielofunkcyjnej, a także pawilonów namiotowych oraz terenów otwartych, na których wystawcy będą mogli prezentować ciężkie, wielkogabarytowe eksponaty. Bielskie targi Energetab to miejsce spotkań wielu czołowych przedstawicieli branży elektrotechnicznej w Polsce i na świecie oraz okazja do nawiązania nowych, kluczowych relacji biznesowych.

Reklama

Beghelli na targach Energetab będzie można znaleźć na stoisku numer 8 w hali R.

Źródło: Beghelli

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama