NTN-SNR atakuje rynek łożysk igiełkowych

NTN-SNR atakuje rynek łożysk igiełkowych NTN-SNR

NTN-SNR wprowadza na rynek nową poszerzoną ofertę łożysk igiełkowych NTN. Łożyska są produkowane w Japonii i pokrywają 95% asortymentu używanego w Europie. To gama, która spełnia wysokie wymagania dystrybutorów, opiera się na jakości NTN, lidera rynku w Japonii i numer 2 na świecie w zakresie łożysk igiełkowych dla przemysłu. 

Przy okazji tej inauguracji wdrożono nowy proces logistyczny, aby zagwarantować optymalną dostępność produktu i krótszy czas realizacji zamówień dla klientów europejskich. NTN-SNR wraz z rozwojem oferty łożysk igiełkowych NTN, coraz bardziej zyskuje na znaczeniu jako wiodący i ważny gracz na wszystkich swoich rynkach przemysłowych w Europie.

  • Łożyska igiełkowe charekteryzują się bardzo wysoką obciążalnością i sztywnością w kierunku promieniowym.
  • Mają prostą i solidną konstrukcję, a kompaktowa budowa pozwala na zastosowanie ich w węzłach łożyskowych
  • gdzie mamy ograniczoną przestrzeń w kierunku promieniowym i jednocześnie duże prędkości obrotowe oraz obciążenia.
  • Łożyska igiełkowe to niezawodne rozwiązanie w silnikach spalinowych (korbowody) i przekładniach stąd ich popularność w przemyśle motoryzacyjnym.

NTN Corporation to numer 1 w Japonii i numer 2 na świecie w zakresie przemysłowych łożysk igiełkowych. NTN oferuje najszerszą gamę łożysk igiełkowych i rolek pokrywając 95% potrzeb na rynku. Katalog zawiera obecnie 2600 referencji, obejmujących wszystkie rynki branżowe w Europie, z łożyskami łączącymi precyzję i wytrzymałość. NTN-SNR wyróżnia się tym samym jako główny dostawca dystrybutorów obsługujących użytkowników łożysk.

Wszystkie łożyska igiełkowe produkowane są w Japonii zgodnie z rygorystycznymi standardami jakości, a proces produkcji jest poddawany szczególnie surowym kontrolom. NTN zapewnia w ten sposób wysoką jakość swoich łożysk każdej serii produkcyjnej oraz gwarantuje ich niezawodność i trwałość.

Źródło: NTN-SNR

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę