Olej antyadhezyjny Konkreton V BIO

Reklama
Reklama

 

Efektem ostatnich prac działu R&D ORLEN OIL jest wprowadzenie do oferty nowego oleju o nazwie Konkreton V BIO. Produkt należy do grupy biodegradowalnych olejów antyadhezyjnych i jest przeznaczony do łatwego oddzielania strumienia betonu od form wykonanych ze stali, aluminium, drewna, tworzyw sztucznych.

 

Konkreton V BIO to nisko lepki biodegradowalny olej antyadhezyjny. Zawiera substancję czynną w celu zapewnienia łatwego oddzielenia materiału od formy. Produkt nie powoduje przebarwień na powierzchni betonu a uwalniane wyroby cechuje niska porowatość i wysoka gładkość. Nie wydziela przykrych zapachów. Poziom biodegradowalności oleju powyżej 98%. Specjalnie opracowana technologia sprawia, że olej nie pozostawia przebarwień na powierzchni betonu, a uwalniane wyroby cechuje niska porowatość i wysoka gładkość. Dodatkowym atutem jest fakt, iż Konkreton V BIO nie wydziela przykrych zapachów, a jego poziom biodegradowalności jest powyżej 98%.

Reklama

Zabezpiecza również krótkoterminowo formy stalowe przed korozją. Jeden litr oleju wystarcza na 70-80m2 powierzchni przy stosowaniu rozpylaczy ciśnieniowych ręcznych i automatycznych. Konkreton V BIO może być również nanoszony ręcznie za pomocą wałków.

Powiązane firmy

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama