Podłogi przemysłowe R-Tile

Gama przemysłowych płytek podłogowych R-Tile produkowana z wytrzymałego PCV tworzy wytrzymałe i odporne na zużycie podłogi, które zostały specjalnie zaprojektowane dla obszarów, w których wózki widłowe, wózki paletowe i inne rodzaje wózków są w ciągłym użyciu.

Przemysłowe wykładziny podłogowe R-Tile wymagają minimalnej konserwacji, oferują optymalne rozwiązania antypoślizgowe, przeciwzmęczeniowe i udarowe.

Wszystkie przemysłowe płytki podłogowe R-Tile posiadają unikalne, bardziej wytrzymałe i lepsze połączenie ryflowane w kształcie gołębia, co pozwala na szybki i łatwy montaż. To unikalne połączenie oferuje również prawie bezszwową podłogę po zainstalowaniu. Blokujące się rozwiązanie podłogowe można wykorzystać do pokrycia nierównych, wilgotnych i zakurzonych podłóg przy niewielkim lub zerowym przygotowaniu podłoża.

Gama płytek R-Tile została opracowana z myślą o potrzebach wielu sektorów przemysłu. Do wyboru jest 10 różnych kolorów.

Źródło: R-Tek

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę