Podręczne czytniki kodu kreskowego

Reklama
Reklama

Spółka Cognex Corporation wprowadziła do swojej oferty serię czytników przemysłowych DataMan® 8050. Mają one wytrzymałą obudowę odpowiednią do trudnych warunków produkcyjnych i wyposażone są w światowej klasy algorytmy odczytu spółki Cognex, dzięki czemu potrafią łatwo i szybko odczytać również źle czytelne kody kreskowe.

„Nowe czytniki DataMan 8050 a 8050X opierają się na sukcesie naszego świetnego ręcznego czytnika kodów kreskowych DataMan 8500®, który określił standardy w zakresie odczytu kodów DPM (oznaczonych bezpośrednio na częściach)“ – poinformował Carl Gerst, wiceprezes i dyrektor działu identyfikacji produktów. „Nowe czytniki DataMan 8050 a 8050X oferują szybkie i rzetelne odczytanie kodu w wielu innych aplikacjach odczytu kodów kreskowych na poziomie produkcji, które korzystają z etykiet lub kodów bezpośrednio nanoszonych kolorem lub laserem. Nasza nowa seria poszerza ofertę produktów dla przemysłu.“

Reklama

Wysoka prędkość odczytu nawet w przypadku trudnych do odczytania kodów kreskowych
Opatentowane czytniki DataMan 8050 a 8050X są idealne do zastosowania w wielu środowiskach produkcyjnych, jak na przykład przemysł motoryzacyjny, elektronika, przemysł lotniczy czy też produkcja opakowań. Czytniki DataMan 8050 a 8050X korzystają z algorytmu 1DMax+, który został opatentowany przez spółkę Cognex, z technologią Hotbars™ pozwalającą osiągać dużą szybkość odczytu, równie uszkodzonych kodów kreskowych lub kodów kreskowych z niskim kontrastem, czy też kodów nanoszonych bezpośrednio kolorem. Najwyższej jakości algorytmy dla kodów 2D umożliwiają czytnikowi 8050 szybkie dekodowanie najróżniejszych symboli 2D, włącznie z kodami DataMatrix, QR, PDF417 i Aztec.

Reklama

Modułowa budowa przemysłowa dostosowuje się do potrzeb klientów
Modułowa budowa serii DataMan 8050 dostosowuje się do zmieniających się potrzeb komunikacyjnych klienta. Seria DataMan 8050 dostępna jest z modułami kablowymi i bezprzewodowymi oraz obsługuje standardową komunikację przemysłową, włącznie USB, USB Keyboard, RS-232 i bezprzewodową komunikację Bluetooth ze stacją bazową. Czytniki serii DataMan 8050 zostały zaprojektowane do wymagających stanowisk pracy i posiadają wytrzymałe i odpowiednie do wykorzystania w przemyśle części, tak samo jak szeroka gama kabli przemysłowych i dodatkowych akcesoriów do tego produktu.

Więcej informacji o serii przemysłowych podręcznych czytników kodu kreskowego DataMan 8050 na stronach internetowych http://www.cognex.com/dataman8050-industrial-handheld-readers.aspx.

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama