POL-SVER na ITM 2024: Innowacje POL-SVER na targach ITM

POL-SVER na ITM 2024: Innowacje POL-SVER na targach ITM Pol-Sver

W dniach 4–7 czerwca 2024 r. Poznań stanie się centrum innowacji przemysłowych podczas prestiżowych targów ITM. To wyjątkowe wydarzenie przyciąga specjalistów z branży obróbki metalu i automatyki przemysłowej, oferując możliwość zobaczenia najnowszych technologii i rozwiązań w działaniu. Na stoisku 59 w pawilonie 5 będzie można poznać możliwości zaawansowanego sprzętu prezentowanego przez firmę POL-SVER.

Na szczególną uwagę zasługuje wycinarka światłowodowa do blach DURMA HD-FL 3015 o mocy 6 kW. Wyjątkową precyzję cięcia zapewnia głowica Precitec model Procutter oraz źródło IPG model ILS-U. Napędy liniowe plotera sprawiają, że prędkość pracy jest imponująca, a efekty cięcia spełniają najwyższe standardy. 

Na targach zobaczymy również servo-hydrauliczną prasę krawędziową DURMA model AD-SERVO 30175. Wyposażona w hydrauliczne zaciski narzędzi w systemie WILA i laserowy pomiar kąta gięcia, gwarantuje precyzyjne i efektywne gięcie blach.

Nie sposób pominąć zaginarko-krawędziarki SCHROEDER model MAKU 3200x1.5. Dzięki wizualizacji 2D, narzędziom dzielonym górnej belki o wysokości użytkowej 110 mm i zderzakowi z funkcją bazowania skośnego maszyna pozwala na precyzyjne gięcie z wysoką powtarzalnością. 

POL-SVER na ITM 2024: Innowacje POL-SVER na targach ITM zdjęcie w treści artykułu

Kolejną innowacją prezentowaną na stoisku będzie automatyczna gratowarka LOEWER model DiscMaster 4TD-1500, wyposażona w dwie stacje robocze szczotek obrotowych i stół magnetyczny. Maszyna doskonale sprawdza się w usuwaniu zadziorów i zaokrąglaniu krawędzi.

Odwiedzając stoisko 59, zyskacie Państwo wyjątkową okazję, aby zobaczyć w akcji najnowsze osiągnięcia w dziedzinie obróbki metalu. Spotkajcie się z ekspertami z POL-SVER, którzy podzielą się wiedzą i pomogą znaleźć najlepsze rozwiązania dostosowane do potrzeb Waszej firmy.

>>Zapraszamy na targi ITM – Hala 5 Stoisko 59<<

Pol-Sver Sp. z o.o.
ul. Wólczyńska 157, 
01-919 Warszawa
tel.: 22 569-51-90
e-mail: polsver@polsver.pl
www.polsver.pl

Artykuł sponsorowany

Pol-Sver Sp. z o.o.

Pol-Sver Sp. z o.o.

Firma POL-SVER to lider dystrybucji w sektorze przemysłowym, w obszarze maszyn do obróbki plastycznej blach i rur oraz ich automatyzacji. Od przeszło 30 lat, specjalizuje się w sprzedaży najnowszych maszyn, urządzeń oraz oprogramowania, zapewniając polskiemu przemysłowi najlepsze rozwiązania światowych producentów.

Dzięki wieloletniej kooperacji z takimi partnerami jak Durma, Cidan, Loewer, Variobend,  Forstner, Fintek, Eurostamp, Dirinler, Swebend, Laser Isse, Wemo czy Metalix , firma czerpie wiedzę oraz doświadczenie z samego źródła nowych technologii, oferując w zamian profesjonalną dystrybucję oraz serwis na terenie całego kraju.

Usługa serwisowa oraz szkoleniowa dotyczą wszystkich maszyn, które firma dostarcza do swoich klientów, dbając, aby żadne pytania dotyczące montażu, działania czy możliwości sprzedawanych maszyn, nie pozostawały bez odpowiedzi.

Profil Firmy

Pol-Sver Sp. z o.o.