Pol-Sver na STOM 2024: Odkryj nowy wymiar obróbki z firmą Pol-Sver

Pol-Sver na STOM 2024: Odkryj nowy wymiar obróbki Pol-Sver

Cieszymy się, że możemy ponownie uczestniczyć w targach STOM – kluczowym wydarzeniu branżowym w Polsce. Dla nas targi STOM są nie tylko platformą do prezentacji najnowszych rozwiązań technologicznych, ale także cenną okazją do spotkań, rozmów i dzielenia się wiedzą z naszymi klientami oraz partnerami biznesowymi.

Nowość na polskim rynku: Zaginarko-krawędziarka PowerBend Professional Up&Down

Tegoroczne targi będą dla nas szczególnie ekscytujące, gdyż po raz pierwszy w Polsce zaprezentujemy rewolucyjną zaginarko-krawędziarkę PowerBend Professional Up&Down. Ta innowacyjna maszyna, wyprodukowana przez naszego niemieckiego partnera handlowego – firmę Schröder, wyznacza nowe standardy w  obróbce blach o grubości do 3 mm. Dzięki technologii gięcia dwustronnego i obrotowej belki dociskowej PowerBend

Pol-Sver na STOM 2024: Odkryj nowy wymiar obróbki z firmą Pol-Sver zdjęcie w treści artykułu

Professional minimalizuje czasy przezbrojeń, a  zaawansowane sterowanie z  wizualizacją 3D zapewnia niezrównaną wygodę i efektywność pracy.

Wizja automatyzacji od Pol-Sver

Jako lider w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań dla obróbki plastycznej blach prezentujemy na targach STOM również inne przełomowe technologie:

  • wycinarkę światłowodową DURMA HDFL – symbol nowej ery w precyzji i szybkości cięcia,
  • zrobotyzowane stanowisko do gięcia INTELIBEND, DURMA AD-ES i robot YASKAWA – połączenie niezłomności i oszczędności energetycznej,
  • gratowarkę automatyczną LOEWER DiscMaster 4TD – klucz do idealnego wykończenia każdej obrabianej powierzchni. Nie przegap okazji, aby na własne oczy zobaczyć, jak rozwiązania oferowane przez Pol-Sver mogą zrewolucjonizować Państwa procesy produkcyjne.

>>Zobacz więcej informacji o tegorocznej edycji targów STOM – Pobierz bezpłatny MM Magazyn Targowy<<

Odwiedź nasze stoisko nr 7 w hali E i przekonaj się, jak ponad 30 lat doświadczenia, pasji i innowacyjności może pomóc w osiągnięciu nowego poziomu efektywności i  energooszczędności w Państwa przedsiębiorstwie. Czekamy na Państwa w dniach 19–22 marca 2024 r. w godzinach 10.00-17.00. Do zobaczenia na targach STOM w Kielcach.

 

>>Zapraszamy na targi STOM – Hala E Stoisko 7<<

 

POL-SVER Sp. z o.o.
ul. Wólczyńska 157, 01-919 Warszawa
tel.: 22 569 51 90
e-mail: polsver@polsver.pl
www.polsver.pl

Artykuł sponsorowany Pol-Sver

Pol-Sver Sp. z o.o.

Pol-Sver Sp. z o.o.

Firma POL-SVER to lider dystrybucji w sektorze przemysłowym, w obszarze maszyn do obróbki plastycznej blach i rur oraz ich automatyzacji. Od przeszło 30 lat, specjalizuje się w sprzedaży najnowszych maszyn, urządzeń oraz oprogramowania, zapewniając polskiemu przemysłowi najlepsze rozwiązania światowych producentów.

Dzięki wieloletniej kooperacji z takimi partnerami jak Durma, Cidan, Loewer, Variobend,  Forstner, Fintek, Eurostamp, Dirinler, Swebend, Laser Isse, Wemo czy Metalix , firma czerpie wiedzę oraz doświadczenie z samego źródła nowych technologii, oferując w zamian profesjonalną dystrybucję oraz serwis na terenie całego kraju.

Usługa serwisowa oraz szkoleniowa dotyczą wszystkich maszyn, które firma dostarcza do swoich klientów, dbając, aby żadne pytania dotyczące montażu, działania czy możliwości sprzedawanych maszyn, nie pozostawały bez odpowiedzi.

Profil Firmy

Pol-Sver Sp. z o.o.