Portal Seco My Pages jest już dostępny w Polsce

Seco Tools
Reklama
Reklama

Klienci firmy Seco w Polsce mogą już korzystać z portalu My Pages – przydatnego nowego narzędzia dostępnego za pośrednictwem Internetu lub w postaci aplikacji na smartfony i tablety. Portal ten zapewni dostęp do ogromnych ilości danych za pośrednictwem łatwego w użyciu interfejsu. Producenci mogą poznać korzyści płynące z używania portalu My Pages, rejestrując się na stronie mypages.secotools.com.

Wygląd i działanie portalu My Pages pozostaje niezmienne na każdej platformie. Jedyną różnicą jest dostosowanie rozdzielczości odpowiednio do używanego urządzenia, zapewniające optymalne wyświetlanie treści oraz łatwą nawigację. Podstawą działania portalu My Pages są portlety – które łączą użytkowników z odpowiednimi treściami w interfejsie – obejmujące wyszukiwanie produktów, zamówienia, raporty testowe oraz oprogramowanie Threading Wizard.


Wyszukiwanie produktów
Portal My Pages pozwala wyszukiwać informacje dotyczące każdego standardowego narzędzia skrawającego firmy Seco, w tym informacje o rzeczywistej dostępności i cenie. Zalecane parametry skrawania każdego produktu Seco są z łatwością dostępne z poziomu informacji o produkcie lub po zeskanowaniu kodu QR lub kodu kreskowego znajdującego się na etykiecie produktu przy użyciu aplikacji.

Reklama

Zamówienia
Portal My Pages wspomaga proces zaopatrywania w narzędzia i inwentaryzacji, ułatwiając składanie zamówień uzupełniających oraz umożliwiając szybkie wyświetlanie danych dotyczących wszystkich bieżących oraz zrealizowanych zamówień. Użytkownicy mają też możliwość ustawienia współpracownikom uprawnień dotyczących wyświetlania konta, tworzenia list na potrzeby przyszłych zamówień oraz śledzenia wysyłek zamówień w czasie rzeczywistym.

Reklama

Raporty testowe
Portal My Pages daje użytkownikom dostęp do wszystkich raportów testowych produktów oraz analizy kosztów produkcji, a także pozwala na utworzenie i udostępnienie własnych raportów testowych wewnątrz firmy.

Oprogramowanie Threading Wizard
Użytkownicy portalu My Pages mogą korzystać z popularnego oprogramowania Threading Wizard firmy Seco z dowolnego miejsca na wydziale i szybko generować kod dla centrów obróbczych CNC do obróbki wszystkich rodzajów gwintów. Kod ten może zostać zapisany w postaci pliku tekstowego lub wysłany bezpośrednio do centrum obróbczego CNC przez Bluetooth.

 

www.secotools.com/mypages

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama