Przecinarka plazmowo-tlenowa Rubin

Eckert
Reklama
Reklama

Zaprezentowana na targach ITM Polska przecinarka plazmowo-tlenowa Rubin firmy Eckert to urządzenie, które wyróżnia się nowoczesną konstrukcją oraz intuicyjną obsługą nawet przez początkujących użytkowników. 

Agregat plazmowy Kjellberg SmartFocus 200 zapewnia wysoką jakość cięcia i wysoką energooszczędność. Zastosowanie nowatorskich rozwiązań konstrukcyjnych pozwoliło zmniejszyć stopień skomplikowania maszyny, koszt jej zakupu oraz eksploatacji.

Reklama

Poza nowością, w Poznaniu będzie możliwość obejrzenia jeszcze dwóch innych maszyn: ubiegłorocznego przeboju - przecinarki plazmowo-tlenowej Onyx oraz jedynej w swoim rodzaju maszyny do cięcia wodą i plazmą - Opal WaterJet Combo. Na stoisku Eckert znajdą Państwo także możliwość uzyskania fachowej porady w zakresie oprogramowania CAD/CAM. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania, zaprezentują funkcje programów oraz doradzą najlepszą wersję do indywidualnych potrzeb.

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama