Q-Safe wchodzi na rynek europejski

Reklama
Reklama

Nowy, ogólnoeuropejski producent środków ochrony osobistej, firma Q-Safe, ogłosiła wejście na 19 europejskich rynków. Q-Safe oferuje kompletne rozwiązania w zakresie środków ochrony osobistej dla z pracowników sektora produkcyjnego i przemysłowego, które będą początkowo dostępne wyłącznie poprzez firmę Brammer - europejskiego dystrybutora produktów i usług do utrzymania ruchu.

Firma Q-Safe oferuje kompletny asortyment produktów z zakresu środków ochrony osobistej i BHP, które będą początkowo dostępne wyłącznie za pośrednictwem firmy Brammer. To ponad 200 produktów, które cechuje doskonały stosunek jakości do ceny w 6 podstawowych kategoriach ochrony osobistej pracowników.

Produkty Q-Safe są skierowane do użytkowników, pracujących w sektorze produkcyjnym i przemysłowym. Oferta stanowi idealne połączenie szerokiej gamy produktów, ochrony oraz doskonałego stosunku jakości do ceny. To sprawdzone i wydajne rozwiązania dla klientów, którzy chcą zmniejszyć całkowite koszty zakupów bez ryzyka zmniejszenia bezpieczeństwa pracowników.

Reklama
Reklama

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama